Benešov – Vltavín 0:3 (kon.) | Převýšov – Živanice 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 0:1 (kon.)
Dobrovice – Litoměřicko 0:0 (3:5 po pen.) | Velvary – Zápy 0:1 (kon.)
SK Převýšov
2:1 (1:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 27.04.2019, 10:15 • Převýšov • Česká fotbalová liga • 25. kolo

Živanice převýšovský řetězec prohra – výhra nepřetrhly a z Královéhradeckého kraje odjedou po porážce 1:2 bez bodu. V utkání měly několik zkratovitých pasáží, jako třeba od 18. do 25 minuty, v úvodu druhého poločasu a taky na jeho konci. Porážka je tedy zasloužená. Jednoduché to živaničtí fotbalisté nebudou mít ani v příším kole, protože v domácím prostředí přivítají jako tank rozjetý Radotín. (12:10:32)

90+2

90+2
    Hosté se snaží, ale vyrovnat už nedokážou.

90+1
    Zápas ještě potrvá dvě minuty.

90
    Dobrý možnost na připnutí pojistky měl také Veselka (Převýšov), který z boku pokutového území trefil bližší spojnici branky!

88
    Převýšovský celek vstřelil gól, který ale platit nebude. Chocholatý totiž zpětnou přihrávku posílal už za brankovou čárou, takže Ličmanův průstřel gólmana mezi nohama už byl navíc.

87
    Převýšov se chvíli bránil, pak zavelel k brejku. Jak dopadl? Postavením hráče mimo hru.

85
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Lukáš Polák, přichází Michal Ferčák.

84
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Labík, přichází David Ličman.

82
    Hosté jsou ve fázi, kdy musejí zkusit všechno. Tento centr byl ale opravdu nepovedený.

81
    Převýšovský ofsajd vystřídal další útočný faul Živanic.

80
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Pavel Novák, přichází Sebastian Chocholatý.

78
    Pokyn trenéra zní jasně: „Jdeme nahoru!“ Živanice nemají na co čekat, čas se jim pomalu začíná krátit.

77
    Útočný faul. Spáchal ho Pánek (Živanice).

76
    Statistika držení míče: 57% : 43%.

75
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Hynek, přichází Petr Veselka.

73
    Žlutou kartu dostává Michal Buriánek (Živanice).

71
    Dvacet minut do konce. Hosté by rádi dorovnali nepříznivý stav, domácí zase chtějí za každou cenu zvítězit.