FC Písek
1:2 (1:1)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Středa 01.05.2019, 10:15Česká fotbalová liga • 27. kolo

Je konec. Písečtí fotbalisté nedokázali bodovat s oslabeným soupeřem a ani na čtvrtý pokus se Jihočechům nepodařilo porazit Ústí nad Orlicí. Písek měl sice více příležitostí, ale hraje se na góly a těch má po devadesáti minutách více Jiskra. Všechny tři body tak putují do Ústí nad Orlicí. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký sváteční den. (12:49:39)

Vladimír Chudý – trenér TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Utkání se mi hodnotí samozřejmě pozitivně. My jsme sem přijeli s torzem týmu. Máme šest zraněných hráčů. Týmu se podařilo do puntíku plnit taktické pokyny a jsem velice spokojen.

Milan Nousek – trenér FC Písek: Já jsem druhá strana a hodnocení již pozitivní nebude. Co jsme si řekli před zápasem, tak jsme splnili z poloviny. Hráči si myslí, že svojí iniciativou přispějí, ale opak je pravdou a je to spíše na škodu. Hráči si musí uvědomit, že musí pracovat tak jak mají pracovat. Po dnešku mohu říci, že jsem nas...aný.

90+1

90+1
    Hlavní sudí nastavil pár vteřin a končí dnešní zápas.

90
    Taktické střídání hostů. Vojtěcha Habrmana nahradí Matěj Jeřábek.

89
    Patrik Chleboun vidí žlutou kartu.

88
    Na poslední minuty se do hry zapojí Václav Střelec. Ondřej Bohunek opouští trávník.

87
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou v závěru zápasu do vedení. Křížná přihrávka doputovala přes celé pokutové území Písku až k MATĚJI KRÁTKÉMU, který zakončoval do odkryté brány – 1:2.

84
    Hosté střídají. Denise Mayera na trávníku nahradí Tomáš Pinkava.

81
    Domácí jsou aktivnější a mají více ze hry. Orlickoústecká obrana se musí mít hodně na pozoru.

80
    Dušan Pinc fauloval na středu hřiště a dostává žlutou kartu.

79
    Toma s Pazderou svedli souboj o míč v pokutovém území. Domácí brankář byl rychlejší.

77
    Domácí střídají. Roman Vávra odchází ze hřiště a nahradí ho Martin Held.

75
    Patrik Langer dostává žluté napomenutí.

73
    ... ze standardní situace domácí neohrozili Bartalošovu bránu.

72
    Hrachovcův centr srazil jeden z hostujících hráčů na rohový kop.

69
    Ke změně dochází také v hostujícím týmu. Hřiště opouští Ronald Mufanzwaini. Do hry se zapojí Matěj Krátký.

67
    Domácí střídají. Pro dnešek má odpracováno Tom Ulbrich, kterého nahradí Václav Hrachovec.

65
    Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

Tomáš Němec

Branky: 10. Vávra – 30. Pecka (vla.), 87. Krátký

Karty:   80. Pinc (PIS) – 75. Langer (UNO), 89. Chleboun (UNO)

FC Písek: Toma – Benetka, Vacovský, Vávra, Ratkovič, Presl, Běloušek, Pecka, Ulbrich, Hanzlík, Sedláček.
    Náhradníci: Kulík, Held J., Pinc, Held M., Voráček, Hrachovec, Vojtíšek.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Bartaloš – Langer, Souček, Falta, Habrman, Mufanzwaini, Chleboun, Skalický, Pazdera, Střelec, Mayer.
    Náhradníci: Krátký M., Pinkava, Krátký J., Jeřábek, Bohunek.

Rozhodčí: Klupák – Šimeček, Krupka