Frýdek-Místek – D. Benešov 6:0 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 1:1 (kon.) | Rýmařov – Kroměříž 0:1 (kon.)
Uničov – Hodonín 1:1 (kon.) | Líšeň – Petřkovice 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vyškov 0:6 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:2 (1:0)
FC Odra Petřkovice
Středa 01.05.2019, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Dnešní utkání navštívilo 770 diváků. To je poslední informace, kterou vám dnes poskytnu. Děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou. (18:23:58)

Je tu konec utkání. Petřkovice zvládly v druhém poločase otočit stav utkání. Významným momentem byl příchod Lokša, který byl nejviditelnějším hráčem hostů. Hostující zlepšení ve druhém poločase podtrhl v 68. minutě Neumann, jenž se prosadil z lavičky. Rozhodující byla branka Lokši, jenž se prosadil po nádherně sehraném rohu v 83. minutě. Domácí se snažili v závěru vyrovnat, ale Hlavička Machálka v bráně neskončila.

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Hlavica (SK Líšeň).

90+2
    Centr přelétl velké vápna až do zámezí.

90+1
    Machálek hlavičkoval zátylkem, míč se ještě o někoho otřel, takže to bude rohový kop pro Líšeň.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Godula vykopl míč přes polovinu hřiště, spoluhráč hlavou ještě posunul balón až ke druhé bráně.

89
    Neumann byl po zákroku domácích dlouho na trávníku a musel být ošetřen. Už je však zpátky na nohou a ve hře.

87
    Domácí obléhají branku Odry. Kombinaci kolem velkého vápna uťal centrem Vavřík, který trefil bránícího hráče ve žlutém.

86
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Smékal, přichází Mládek.
    83. LOKŠA - 1:2

83
    Petřkovice právě vstřelily branku!
    Hosté zahrávali rohový kop na krátko, následně dostal MARTIN LOKŠA skvělou přihrávku do velkého vápna, jež zakončil nádhernou ranou k levé tyči domácí branky.

82
    Žlutou kartu dostává Machálek (SK Líšeň).

81
    Machálek se tlačil k balónu před malým vápnem, upadl, ale rozhodčí dává balón Odře.

80
    Hosté faulovali pět metrů před velkým vápnem, ale Líšeň si z přímého volného kopu šanci nevytvořila.

79
    Plesník se dostal u pravého rohového praporku pod tlak a domácí budou mít aut v blízkosti velkého vápna.

78
    Líšeňští získali balón po chybě hostující obrany, ale s náhlou šancí naložili mizerně.