Salzburg – Rapid 2:0 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
2:0 (2:0)
SK Rapid Vídeň
Středa 01.05.2019, 16:30 • Wörthersee Stadion (Klagenfurt am Wörthersee) • Rakouský pohár • Finále

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek svátečního dne a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (18:36:06)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:14.
    Salzburg slavnostně pozvedl pohár pro vítěze rakouského OFB poháru.

Je dobojováno. RED BULL SALZBURG se stává vítězem domácího poháru pro rok 2019. Býci dokázali zvítězit ve finálovém utkání nad Rapidem Vídeň 2:0, když se trefili v prvním poločase Farkas a Dabbur. Ve druhém poločase se Rapid radoval ze snížení, ale rozhodčí nakonec branku Sonnleitnera pro útočný faul neuznal.

90+7. Konec. Salzburg vítězí v domácím poháru.