FK Chrudim
6:4 (1:3) Stav série: 1:1
Sparta Praha
Čtvrtek 02.05.2019, 20:00 • MSH Chrudim • Play off 1. futsal ligy • Semifinále

Druhá část prodloužení patřila Chrudimi a po velmi špatném začátku zápasu, se nakonec domácí radují z celkového vítězství a srovnávají stav série na 1:1! Dnešní zápas ukázal, že tato série bude ještě hodně, hodně zajímavá. (22:28:30)

49:44
    Tvrdá střela Novaka, se kterou si Litviněnko poradil.

49:17
    Přihrávka Wildeho na Seidlera nebyla přesná. Domácí brankář bude rozehrávat.

49:08
    Sparta opět bez brankáře. Koudelka odkopává míč od své vlastní branky a přes celou palubovku netrefil prázdnou branku.

48:39
    Sparta se však ještě snaží, nyní střela Grbeše, která jde mimo branku Litviněnka.

48:18
    Chrudim je na dobré cestě k tomu, aby nakonec vyrovnala stav této série.

47:48
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Chrudim se prosazuje, když místo brankáře zaskočil Wilde, ale ten nezabránil této brance Chrudimi. Autorem branky je TOMÁŠ KOUDELKA.

47:38
    Drahovský bodlem zakončoval. Litviněnko chytá a Chrudim má možnost zaútočit směrem na prázdnou branku Sparty.

46:15
    Sparta nyní bude vrhat vše co má do útoku. Po střele musel zasahovat Litviněnko.
    46:03 Matěj SLOVÁČEK - 5:4

46:03
    Autorem branky je MATĚJ SLOVÁČEK, který přesprintoval soupeře a dostal se sám před Gerčáka, kterého prostřeluje a Chrudim se poprvé v tomto zápase dostává do vedení!

45:53
    Slováček srazil střelu Drahovského do zázemí. Aut pro Spartu.

45:33
    Novak se ukličkoval a neprošel přes Maxe.

45:01
    Začalo druhé prodloužení.

V prvním prodloužení měli více ze hry domácí, kteří měli i pár dobrých šancí. V největší byl Bagatini, ale Gerčák podržel mužstvo Sparty.

45:00
    První prodloužení skončilo.

44:51
    Wilde se mohl dostat do úniku, ale Felipe skluzem zastavuje míč a nepouští Wildeho do šance!

Adam Dořák

Branky: 18. Bagatini, 29. Koudelka, 37. Bagatini, 37. Koudelka, 47. Slováček, 48. Koudelka – 5. Wilde, 14. Grbeša, 15. Wilde, 30. Novak

Karty:   21. Everton (CHR), 38. Koudelka (CHR) – 8. Novak (SPA), 29. Seidler (SPA)

FK Chrudim: Litviněnko (Žďánský) – Everton, Roman, Mareš, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe.
    Sparta Praha: Gerčák (Vahala) – Seidler (C), Novak, Grbeša, Drahovský, Vnuk, Wilde, Angellot, Křivánek, Amrani, Hrdina, Hora, Brahimi.

Rozhodčí: Filipský – Klečacký a Havlík