Štrasburk – Marseille 1:1 (kon.)
RC Štrasburk
1:1 (0:0)
Olympique Marseille
Pátek 03.05.2019, 20:45 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:43:18)

Dnešní utkání sledovalo 25 962 diváků.

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:15.

Je dobojováno. Nakonec ve druhé půli padly dva góly, a sice na obou stranách. Hosté se ujali vedení na začátku druhého poločasu. Domácí pak nejprve neproměnili pokutový kop, z následné dorážky se ale už trefili a srovnali tak s hosty krok. Nikdo se už poté netrefil a utkání skončilo dělbou bodů. Pro hosty je to ztráta dvou bodů ve hře o pohárovou Evropu.

90+4

90+4
    Po zahrání další standardní situace pro domácí skončil balon na obraně hostů a ti velmi rychle spěchají před domácí branku. Ale po rozehrání míče už asi sudí zápas ukončí.

90+3
    Stále se ani jeden tým nedostal ke střele, která by znamenala vedení. Zatím to vypadá, že utkání skončí dělbou bodů. Ale samozřejmě ještě nepředbíhejme.

90+2
    Gustavo dostal míč pod sebe, ale nakonec se nedostal ke střele před domácí brankou. Hráči Štrasburku tak rychle spěchají znovu před Mandandu.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.

89
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Ludovic Ajorque, přichází Anthony Gonçalves.

89
    Žlutou kartu dostává Ludovic Ajorque (RC Štrasburk).

88
    N'Jie pak dostal přihrávku v pokutovém území, ale nedokázal dobře vystřelit. Balon tak mají ve své moci opět domácí a otáčejí hru na opačnou stranu.

87
    Hosté budou zahrávat nepřímý volný kop.

85
    Kenny Lala z pravé strany dostal míč do pokutového území, ten ale ze vzduchu srazil do bezpečí Ćaleta-Car.

85
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Clinton N'Jie.

83
    Thomason připravil o míč hostujícího hráče a do akce se tak ženou znovu hráči Štrasburku. Fofana pak poslal pas na Ajorquea, ale míč skončil jen za zadní čárou.

81
    Sels dalším odkopem poslal balon až na polovinu hostů a poslal tak do akce své spoluhráče.

80
    Ocamposův centr byl sražen mimo a balon pak do své moci získal domácí brankář Sels, jenž míč odkopl daleko od svého zařízení.

80
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Adil Rami, přichází Jordan Amavi.