Itálie – Norsko 0:1 (po pr.) | Kanada – J. Korea 10:0 (kon.) | USA – Česko 10:2 (kon.)
Itálie
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Norsko
Pátek 03.05.2019, 13:00 • Ostravar Arena, Ostrava • MS v para hokeji • O 5. - 6. místo
    52:12 Morten VAERNES - 0:1

52:12
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Je konec! Norsko vítězí! Italové propadli na modré čáře. Do útočného pásma se dostali hned tři Norové. Přihrávku do prostoru dostal MORTEN VAERNES, který přesnou střelou ukončil utkání!

46:54
    Depaoli se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči, jenže Gröline vytáhl další skvělý zákrok!

44:45
    Pederson se mohl stát hrdinou dnešního utkání! Norský hráč se dostal před italskou branku, ale zápěstím trefil jen boční síť!

36:19
    Itálie si zahraje přesilovou hru. Solberg dostává dvě minuty za vrážení.

23:03
    Stillitano si vybruslil proti zakončení z levé strany ledové plochy a na poslední chvíli zasáhl ramenem!

22:28
    Další přesilovka pro Norsko. Cavaliere dostává dvě minuty za faul kolenem.

19:50
    Itálie bude hrát přesilovku. Martin Hamre vyfasoval dvouminutový trest za držení.

19:06
    Cavaliere dostal skvělou přihrávku do jízdy, prosmýkl se do útočného pásma, jenže norský gólman vytáhl fantastický zákrok!

16:30
    Norsko si zahraje další přesilovku. Parolin dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

15:38
    Bakke napřáhl ke střele z velké vzdálenosti a italský brankář proti jeho ráně musel vytáhnout fantastický zákrok!

12:04
    Vyloučení také na italské straně. Dvě minuty za podrážení dostává Stepham Kafmann.