Itálie – Norsko 0:1 (po pr.) | Kanada – J. Korea 10:0 (kon.) | USA – Česko 10:2 (kon.)
Itálie
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Norsko
Pátek 03.05.2019, 13:00 • Ostravar Arena, Ostrava • MS v para hokeji • O 5. - 6. místo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (15:02:14)

Je konec! Norsko nakonec zvládlo dnešní duel o páté místo s Itálií a díky výhře 1:0 v prodloužení obsadí právě pátou příčku! Po celou dobu utkání jsme sledovali neskutečnou bitvu o každý kousek ledu. Skvělé výkony dnes podali oba brankáři. V prodloužení nakonec rozhodl Morten Vaernes!

52:12 Morten VAERNES - 0:1

52:12
    Norsko právě vstřelilo branku!
    Je konec! Norsko vítězí! Italové propadli na modré čáře. Do útočného pásma se dostali hned tři Norové. Přihrávku do prostoru dostal MORTEN VAERNES, který přesnou střelou ukončil utkání!

51:45
    Bakke vybojoval puk u mantinelu, jenže důrazný soupeř mu nedal prostor a odehrál kotouč do bezpečí.

51:12
    Gröline vyjel kousek ven ze své branky a pomohl Norům s rozehrávkou. Jeho přihrávku však vystihli ve středním pásmu Italové.

50:20
    Kalegaris dojel přihrávku do rohu útočného pásma, jenže zadovkou znovu nenašel svého spoluhráče. V prodloužení jsme zatím moc šancí neviděli.

49:28
    Bakke znovu uspěl v přetlačované na modré čáře a rozjel následnou norskou akci. Nikdo v červeném na jeho pobídku nedosáhl.

49:10
    Pederson znovu získal kotouč pro Norsko, jenže bekhendovou přihrávkou nenašel nikoho v červeném dresu.

48:45
    Radice bojoval o puk v rohu útočného pásma, jenže Norové byli hodně důrazní a nedali mu prostor k rozehrávce.

48:10
    Norové až nyní uklidňují hru postupnou kombinací v obranném pásmu. Italové mezitím posílají na led čerstvé síly.

47:42
    Depaoli znovu získal odražený puk na modré čáře, jenže střelou zápěstím trefil hned prvního soupeře.

47:30
    Bakke znovu projel do útočného pásma, jenže jeho pokus skončil na betonu pozorného brankáře.

46:54
    Depaoli se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči, jenže Gröline vytáhl další skvělý zákrok!

46:06
    Vatne střílel od modré čáry, jenže jeho pokus prolétl nad brankou.

45:15
    Norové se hned v úvodu desetiminutového prodloužení vydali do útoku, ale Itálie první akci soupeře ustála.

45:01

Také třetí třetina končí bez branek! V samotném závěru jsme sledovali zajímavé možnosti na obou stranách, ale oba brankáři zatím čarují! Po šedesáti minutách tedy platí stav 0:0 a o vítězi musí rozhodnout prodloužení.