Teplice – Mladá Boleslav 0:8 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:0 (kon.)
FK Teplice
0:8 (0:6)
FK Mladá Boleslav
Pátek 03.05.2019, 18:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA - Skupina o Evropu • Semifinále

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (19:50:50)

Mladá Boleslav v prvním semifinále skupiny o Evropskou ligu deklasovala Teplice nevídaných 8:0! Základ úspěchu si vypracovali Středočeši v prvním poločase, který vyhráli o šest branek! Ve druhém poločase přidali oslabeným Teplicím, které hrály bez vyloučeného Jana Shejbala, ještě dvě branky a druhé utkání se tak bude hrát již de facto z povinnosti. Dvě branky Mladé Boleslavi dnes vstřelil Nikolaj Komličenko, Ladislav Takács a Muris Mešanović. Po jedné brance přidali Tomáš Přikryl a Pavel Bucha.

90

88
    Jan Šeda ještě vyrážel centr z pravé strany, ale žádný problém pro hostujícího brankáře.

87
    Jan Hošek fauloval ve středu hrací plochy Michala Hubínka, utkání se více méně dohrává.
    85. Ladislav TAKÁCS - 0:8

85
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Branka jako přes kopírák té sedmé. Tentokrát se nejednalo o rohový kop, ale Petr Mareš načechral míč na hlavu LADISLAVA TAKÁCSE a ten svou hlavičkou za háčky zvyšuje vedení Mladé Boleslavi – 0:8! Asistence: Petr Mareš.

84
    Z hrací plochy navíc nyní odkulhal Admir Ljevaković, nicméně Stanislav Hejkal má vystřídáno, a tak bude domácí kapitán pokračovat ve hře. Dnes je pro Teplice všechno špatně.
    82. Ladislav TAKÁCS - 0:7

82
    Mladá Boleslav se prosazuje i ve druhém poločase a přidává sedmou branku! Rohový kop Petra Mareše zakončil nechytatelnou hlavičkou střídající LADISLAV TAKÁCS – 0:7! Asistence: Petr Mareš.

81
    Tomáš Vondrášek zabojoval i za tohoto stavu a výborným návratem zastavil akci Petra Mareše.

78
    Za zákrok na Dominika Maška obdržel žlutou kartu Admir Ljevaković (Teplice).

79
    Dominik Mašek (Ml. Boleslav) zůstal na hrací ploše po jednom ze soubojů a hosté zakopli míč do zámezí.

77
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Martin Jindráček, přichází Daniel Trubač.

76
    Tempo druhého poločasu připomíná přípravu před sezonou. Mladá Boleslav bude po sražené ráně Ladislava Takácse zahrávat rohový kop.

75
    Jakub Hora naznačil za šestnáctkou střelu a chtěl najít ve vápně Tomáše Kučeru, přihrávku na něj však nepustil dobře postavený Tomáš Hájek.

73
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tomáš Wiesner, přichází Petr Mareš.

70
    Střídající Dominik Mašek se chtěl také zapsat do listiny střelců, ale svou ránu z přímého kopu poslal nad branku.

69
    Jan Hošek fauloval na rohu vně šestnáctky Jakuba Jugase. Slušná pozice pro hosty.

Tomáš Suchánek

Branky: 2. Přikryl (Mešanović), 4. Mešanović (Bucha), 15. Bucha (Jugas), 25. Mešanović, 35. Komličenko (pen.), 45. Komličenko (Přikryl), 82. Takács (Mareš), 85. Takács (Mareš)

Karty:   33. Žitný (TEP), 35. Shejbal (TEP), 78. Ljevaković (TEP) – 13. Bucha (MBL), 57. Hájek (MBL), 61. Šeda (MBL)   40. Shejbal (TEP)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:4.
    FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Shejbal, Krob – Ljevaković (C), Kučera – Hora, Moulis (32. Hyčka) – Jindráček (77. Trubač), Žitný (42. Hošek).
    Náhradníci: Jakub Diviš – Soungole, Hošek, Mustafić, Trubač, Hyčka, Radosta.

FK Mladá Boleslav: Šeda – Fulnek, Hájek, Jugas, Křapka – Bucha (46. Takács), Hubínek, Přikryl (C), Mešanović, Wiesner (73. Mareš) – Komličenko (65. Mašek).
    Náhradníci: Stejskal – Takács, Mareš, Hašek, Mašek, Tatajev, Ladra.

Rozhodčí: Ardeleanu – Pelikán, Novák