Huddersfield Town – Manchester Utd. 1:1 (kon.) | Chelsea – Watford 3:0 (kon.) | Arsenal – Brighton 1:1 (kon.)
Huddersfield Town
1:1 (0:1)
Manchester United
Neděle 05.05.2019, 15:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 37. kolo

Druhý poločas nám přinesl vyrovnání a to po dobrém čtení hry domácího brankáře, který bravurně vyhodil na nabíhajícího Mbenzu, který vyrovnal s favoritem utkání. Mnachester od své brzké branky v prvním poločase nedokázal podruhé překonat Jonase Lössla, ač měl dostatek příležitostí. Huddersfield podal bojovný výkon a zaslouženě s favoritem uhrál remízu a přerušil tak sérii svých porážek. Manchester United zůstává na své šesté pozici v tabulce a nepřeskočí pátý Arsenal. (16:58:29)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:9. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:10.

90+8

Zákroky brankáře Jonas Lössl: 5.

Zákroky brankáře David de Gea: 1.

90+8
    Poslední minuta nastaveného času a nejspíše již další branku v tomto duelu neuvidíme.

90+6
    Ani následný útok není z pohledu United přesný a centr z pravé strany míří hodně mimo hrací plochu. Huddersfield s odkopem od své branky rozhodně nespěchá a s daným výsledkem jsou určitě spokojeni.

90+5
    Mata na Andera Herreru, který si zpracovával míč ve vápně a po delší době se rozhodl vystřelit. Jeho slabší střelu chytá Jonas Lössl.

90+4
    Jonas Lössl vidí žlutou kartu za zdržování hru a jde teprve o druhou žlutou kartu, což svědčí o slušném průběhu zápasu.

90+3
    Paul Pogba to zkusil z větší dálky, ale zamířil hodně vysoko nad branku!

90+3
    Pokud zůstane výsledek remízový, tak pro hosty to bude určitě ztráta. Zatímco domácí se budou radovat z přerušení série proher.

90+1
    Po vystřídání se ukázal na světelní tabuli nastavený čas a ještě rovných osm minut bude pokračovat tento duel.

90+1
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Adama Diakhaby.

90
    V závěru zápasu se ani jedno mužstvo nesnaží hrát na jistotu a jde vidět, že se oba celky snaží rozhodnout remízový stav.

89
    Útok tří na dva, který podnikli domácí. De Gea opět musel více z branky a ve skluzu zachraňuje celou situaci!

88
    Tahith Chong nebyl v ofsajdu a dostal se po levé straně do úniku. Bohužel pro hosty, neprostřelil brankáře a minul branku!

87
    Hostující celek u míče na polovině Huddersfieldu a pokouší se o vytvoření závěrečného tlaku.

86
    Závěrečné minuty zápasu a poslední celek tabulky drží senzační remízu s favoritem z Manchesteru.

85
    Ander Herrera se u postranní čáry dostal do křížku s Hoggem a hlavní sudí nakonec píská faul domácímu hráči.