Montpellier – Amiens 1:1 (kon.) | Nantes – Dijon 3:0 (kon.) | Toulouse – Rennes 2:2 (kon.)
Monaco – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Lyon – Lille 2:2 (kon.)
Olympique Lyon
2:2 (1:0)
Lille OSC
Neděle 05.05.2019, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:59:26)

Je konec. Na půdě Lyonu se zrodila remíza 2:2, která svědčí především hostům, jelikož ti mají i nadále náskok na Olympique šest bodů.
    Úvodní minuty patřily hostům, ovšem v 11. minutě se po skvělé kombinaci prosadil Terrier. Následně nám hra ještě nabídla pár zajímavých momentů, ale gólu jsme se už v prvním poločase nedočkali.
    V 50. minutě srovnal stav utkání na 1:1 Loïc Rémy. V 68. minutě šli hosté dokonce do vedení, jelikož se prosadil Boubakary Soumaré. O šest minut později ovšem srovnal Léo Dubois. Následně už jsme se branky nedočkali.

90+4

90+4
    Tohle je poslední šance zvrátit výsledek, kterou dostanou hosté, jelikož domácí hráč se provinil faulem na své polovině.

90+3
    Následná rána Depaye ale skončila pouze ve zdi, ale Lyon je i nadále u míče.

90+2
    Domácí se ubránili standardce soupeře a posléze se vydali dopředu, kde získali přímý kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Lille se dostalo dopředu a má k dispozici rohový kop.

89
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Maia, přichází Reinildo.

88
    Hra je opět přerušena, jelikož hostující hráč Celik má zdravotní problémy a je ošetřován na hrací ploše.

86
    Následná rána Fekira šla kolem zdi, ovšem brankář Maignan byl připraven a nepustil ani následnou dorážku.

83
    Hostující hráč se dopustil faulu a Lyon tak získal přímý kop z velmi dobré pozice.

81
    Nakonec hra pokračuje a u balónu je tak opět domácí mužstvo, které chce rozhodnout toto utkání.

81
    Opět si hosté poradili s centrem, ovšem videorozhodčí ještě přezkoumává situaci uvnitř vápna.

80
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Rui Fonte.

80
    Nyní už ale přišel faul Ikoného na Depaye a Lyon má k dispozici volný kop z levé strany.

79
    Posléze si chtěli domácí vymodlit penaltu, ovšem tu hlavní rozhodčí Clément Turpin neodpískal.

78
    Léo Dubois se sice dostal po pravé straně k centru do vápna, ale ten odvrátila hostující obrana.