Empoli – Fiorentina 1:0 (kon.) | Lazio – Atalanta BC 1:3 (kon.) | Parma – Sampdoria 3:3 (kon.)
Sassuolo – Frosinone 2:2 (kon.) | Janov – AS Řím 1:1 (kon.) | Neapol – Cagliari 2:1 (kon.)
Janov CFC
1:1 (0:0)
AS Řím
Neděle 05.05.2019, 18:00Italská Serie A • 35. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:05:15)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 14:11.

Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, ovšem závěr nám nabídl neuvěřitelnou podívanou! El Shaarawy poslal AS do vedení, jenže v první nastavené minutě se po rohovém kopu prosadil Romero, kterého neuhlídal Schick. Sudí Mazzoleni přidal čtyři minuty, ovšem první dvě se téměř nehrálo a v páté nastavené minutě dostal Janov příležitost v podobě pokutového kopu. Mirante vychytal Sanabriu a rozhodl o tom, že se body budou dělit!

90+7

90+6
    Žlutou kartu dostává Esteban Rolón (Janov CFC).
    90+6. Chycená penalta

90+6
    To je pořádné drama! Balón si vzal na starost střídající Sanabria, ovšem brankář Mirante přečetl směr jeho střely a připsal si úspěšný zákrok!
    90+5. Penaltový zákrok.

90+5
    Neuvěřitelné! Kouamé míč sklepl na Panděva, který si chytře posunul balón před Miranteho. Hostující gólman poté fauloval, hlavní rozhodčí nařizuje pokutový kop pro Janov!

90+4
    El Shaarawy zůstal za obranou soupeře, hostující fotbalista se nemůže divit, byl zhruba dva metry v ofsajdu, domácí nepospíchají.

90+3
    Hlavní sudí přidal čtyři minuty, ovšem zatím se odehrálo asi dvacet vteřin. Hosté budou rozehrávat standardní situaci z pravé strany.

90+2
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Daniel Bessa, přichází Esteban Rolón.
    90+1. Cristian Gabriel Romero - 1:1

90+1
    Janov právě vstřelil branku!
    Domácí mají obrovskou radost! Na centr Velosa si na malém vápně naskočil CRISTIAN GABRIEL ROMERO, který hlavičkou z bezprostřední blízkosti překonal Miranteho a srovnal! Zčásti jde gól za Patrikem Schickem, byl to totoiž český reprezentant, kdo neuhlídal skórujícího Romera! Asistence: Miguel Veloso.

90
    Balón byl po zásahu Kolarova za lajnou. Jedna z posledních možností na srovnání, Janov bude rozehrávat rohový kop!

89
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Rick Karsdorp.

88
    Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet Florenzi, který ukazuje, že má křeče. Vypadá to, že hostující kapitán bude střídat.

87
    Schick už balón nestihl před lajnou. Míč si vzal ihned Radu, rumunský gólman volil nákop na útočnou polovinu hřiště.

86
    Výbornou práci odvedl El Shaarawy. Ital byl v úvodních osmdesáti minutách téměř neviditelný, ovšem teď je všude.