Adelaide – Melbourne City 1:0 (po pr.)
Adelaide United
1:0 (0:0)
Melbourne City FC
Neděle 05.05.2019, 11:00 • Coopers Stadium (Adelaide) • Australská A-League • Play-off

KONEC! Nakonec jsme se pokutových kopů nedočkali. Ve druhém prodloužení byli paradoxně lepším týmem hosté, ale ti krátce před koncem druhého prodloužení inkasovali a Halloran vystřelil svému týmu postup do semifinále!
    V něm se Adelaide střetne s prvním celkem v základní části – Perth Glory. Adelaide tedy napravilo play off z minulé sezóny, kdy právě vypadli ve čtvtfinále, tehdy s Melbourne Victory, pozdějším vítězem celé soutěže. (13:45:29)

120+5

120+3
    Nastavená čas druhé prodloužení už je pryč a otázkou času, kdy hlavní rozhodčí ukončí tohle čtvrtfinále.

120
    Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odchází Boland, přichází Lia.

120
    Tři minuty mají hosté k tomu, aby nějak zázračně vyrovnali.
    119. Ben HALLORAN - 1:0

119
    Adelaide právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec může být vše jinak! Domácí se prosazují a na stadionu propuká velká radost. Goodwin zatáhl míč po levé straně, přihrál na střed vápna, kde si jej zpracoval Baba a ten posunul na pravou stranu, kde si naběhl BEN HALLORAN a ten z první prostřeluje Galekovice v brance.

118
    Blíží se závěr i druhého nastaveného prodloužení a nejspíše se dočkáme zlatého hřebu, a tím budou pokutové kopy.

116
    Dlouhý centr, který byl zahraný ze standardní situace k levé tyči. Hráč domácích si tam nebezpečně nabíhal, nakonec se nedostal k míči.

115
    Po delší době se i domácí dostali do blízkosti branky soupeře a udělali tu menší rozruch. Brankář Melbourne však nemusel zasahovat.

114
    Izzo si vyběhl na dobrý centr a přes hráče se pověsil do vzduchu a hlava nehlava vyrazil míč.

114
    Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odchází Blackwood, přichází Stamatelopoulos.

113
    Faul domácích a Melbourne bude zahrávat standardní situaci...

112
    Adelaide se v posledních minutách spíše brání a ve druhé části prodloužení má více navrch jejich soupeř.

111
    Střela hostujícího hráče byla blokována na hranici šestnáctky.

109
    Nakonec střela z pohledu Melbourne a křižná rána končí mimo levou tyč!

108
    Nyní se míč přesunul na kopačky hostí, kteří se pokouší o útok. Zatím pouze operují s míčem na levé straně.