Mladá Boleslav – Ostrava 2:1 (kon.) | Liberec – Sparta 1:2 (kon.) | Slovácko – Plzeň 1:6 (kon.)
1.FC Slovácko
1:6 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 06.05.2019, 15:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Juniorská liga – O titul • 6. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (16:52:23)

Utkání skončilo jednoznačně pro hosty z Plzně. Dominovali už od úvodu a to si přenesli i do druhé půle. V 31. minutě otevřel skóre Selnar, v 37. minutě zvýšil skóre Štursa. Ve druhém poločase proměnil penaltu Kraml, následně v 68. minutě skóroval Hezoučký. V 73. minutě snížil na 1:4 domácí Janša, ale to bylo od domácích vše a hosté ještě vstřelili dvě branky díky Míkovi a Hezoučkému. Takže utkání celkově skončilo 1:6. Slovácko hraje příště 13.5. v Brně. Plzeň hraje 12.5. na domácím stadionu proti Liberci.

90

90
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po rychlém brejku dostal míč z pravé strany hostující PAVEL HEZOUČKÝ, který se s míčem otočil a poslal ho nechytatelně k tyči – 1:6.
    88. Penalta

88
    K míči se postavil domácí Krejčík a míč nastřelil pouze do břevna.

87
    Byla nařízena penalta. Po vzdušném souboji se na zemi jeden z domácí a rozhodčí okamžitě ukazuje na penaltový puntík.

86
    Z pravé strany centroval od vápna domácí Rezek, ale jeho centr zblokoval hostující Řezáč.

84
    Míč hned dostal na levou stranu Pek a následně hledal Selnera, ale jeho nahrávka byla nepřesná.

83
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kepl, přichází Pek O..

81
    Nepřesné nahrávky Rezka využívá hostující Svoboda, takže u míče nyní Plzeň.

79
    Po hezké kombinaci hostí se míč dostal k Svobodovi, který ale na malém vápně překonat domácího brankáře nedokázal.

78
    Hostující hráči nyní kombinují na polovině hrací plochy.

76
    Hostující Hranáč posílal dlouhý míč dopředu, ale jeho úmysl přečetl Rezek a míč si vzal pro sebe.

74
    Na pravé straně dostal kousek prostoru hostující Jakub Selner, který okamžitě nacentroval do vápna. Jeho centr našel přesně v malém vápně hlavu VÁCLAVA MÍKY a ten se nemýlil – 1:5. Asistence: Jakub Selner.

73
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Na levé straně se uvolnil domácí Jamný, který přesným centrem našel ve vápně svého spoluhráče MARKA JANŠU, který se hlavou nemýlil – 1:4. Asistence: Jakub Jamný.

70
    U míče nyní domácí, tak snad se už dnes dostanou do dobré střelecké pozice.

69
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Brož.

68
    Míč se ve vápně dostal až k PAVLU HEZOUČKÉMU, který hezoučkou střelou uklidil míč přesně do branky domácích – 0:4.

Ondřej Černý

Branky: 73. Janša – 31. Selnar (pen.), 37. Štursa, 51. Kraml (pen.), 68. Hezoučký, 74. Míka, 90. Hezoučký

Karty:   14. Míka (PLZ)

Neproměněná penalta: 88. Krejčík (SLO), mimo

1.FC Slovácko: Dzeminskyy – Olšanský, Jamný, Miklík, Umeh, Řehola, Rezek, Řihák, Krejčík, Obdržálek, Janša
    Náhradníci: Jahoda, Zemánek, Bachůrek

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Hranáč, Kepl, Míka, Plecitý, Kraml, Selnar, Řezáč, Svoboda, Taleski, Štursa
    Náhradníci: Brož, Uzlík, Pek J., Hezoučký, Pek O., Novák