Irsko – Česko 1:1 (kon.)
Irsko
1:1 (0:0)
Česko
Pondělí 06.05.2019, 20:00 • Regional Sports Centre, Waterford • Mistrovství Evropy U17 • Skupina A

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Hezký zbytek pondělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:00:41)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 4:5.

Je dobojováno. Češi se sice dostali do vedení ve druhém poločase, ale nakonec se Irům podařilo vyrovnat. Podruhé na šampionátu se tak Lvíčata dopracovala k remíze. Na svém kontě tak mají dva body a zatím stále drží druhé místo ve skupině A. Ještě je čeká souboj s Řeckem, ve kterém se patrně rozhodne o postupujícím do vyřazovací části ME.

90+6

90+6
    Ale brankář Bazunu dokázal míč dostat pod kontrolu a podržel tak svůj tým.

90+5
    Ještě přichází rohový kop pro český tým. Asi poslední šance na strhnutí vedení na českou stranu.

90+4
    Ebosele se nyní dopustil faulu na českého hráče a dostává druhou žlutou kartu v utkání. A znamená to, že pro něho předčasně utkání končí.

90+2
    Po Gedeonově faulu zahrávali volný kop Irové a dostali míč do pokutového území, ale Koželuh dobrým obranným zákrokem tuto šanci zastavil.

90
    Nastavovat se bude ještě pět minut navíc.

90
    Jsme v poslední minutě řádné hrací doby. Uvidíme, kolik minut navíc sudí ještě nastaví.
    88. Andrew OMOBAMIDELE - 1:1

88
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Češi neudrželi své vedení a je vyrovnáno. Po rohovém kopu se míč dostal na malé vápno, ke byl připraven ANDREW OMOBAMIDELE a poté svou dobře umístěnou střelou překonal Stejskala – 1:1.

87
    Irové měli velké šance před českou brankou, ale ani jednu nepřetavili ve vyrovnávací branku. Češi uklidňují hru a otáčí ji na opačnou stranu.