Vyšehrad – Zápy 2:0 (kon.) | Převýšov – Velvary 3:1 (kon.) | Litoměřicko – Ústí n/O 3:1 (kon.)
Dobrovice – Karlovy Vary 0:2 (kon.) | Štěchovice – Domažlice 0:1 (kon.) | Živanice – Olympia Radotín 2:2 (5:6 po pen.)
Jirny – Benešov 0:0 (zruš.) | Brozany – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
2:0 (2:0)
SK Zápy
Středa 08.05.2019, 10:15 • Stadion Evžena Rošického - Strahov • Česká fotbalová liga • 33. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:13:17)

Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:9. Fauly: 20:19.

Je konec. Vyšehrad dnes zvítězil na domácí půdě nad soupeřem Zápy 2:0 a snížil tak jeho náskok na čele tabulky na pouhé tři body.
    Oba dnešní góly padly v prvním poločase, když se ve 34. minutě prosadil Rataj a o pět minut později se trefil také Pardubský.

90+3

90+2
    Hosté nyní získali volný kop z pravé strany.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Kozel.

89
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Vejvar, přichází Krejdl.

88
    Brankář Frydrych nyní musel jít z brány, aby byl u míče dřív, než domácí útočník, což se mu povedlo.

86
    Posléze se dopředu vydal Vyšehrad, který sice poslal centr do vápna z pravé strany, ale ten nic nepřinesl.

85
    Žlutou kartu dostává Svoboda (SK Zápy).

84
    Hosté se sice dostali dopředu, ale nebylo z toho nic vážnějšího ani tentokrát.

82
    Hosté se dopustili útočného faulu a u balónu tak bude opět Vyšehrad.

81
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Jukl.

80
    Málem bylo rozhodnuto, ale zakončení domácího hráče po centru z pravé strany skončilo těsně vedle!

78
    Ovšem obrana hostů si s následným centrem poradila a Zápy tak mohou jít dopředu.

Dnešní utkání sleduje 408 diváků.

77
    Centr domácích z levé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop pro Vyšehrad.