Dánsko – Francie | 5:4 (3:2 po s.n.) | | | Švýcarsko – Itálie | 9:0 (kon.) | | | Německo – Velká Británie | 3:1 (kon.) |
Lotyšsko – Rakousko | 5:2 (kon.) | | | Slovensko – Finsko | 2:4 (kon.) | | | Norsko – Česko | 2:7 (kon.) |
Brno – IHC Nový Jičín | 5:6 (po pr.) | | | HC Boskovice inline – IHC Přerov | 3:11 (kon.) | | | IHC Kladno – IHC Prague Rats | 3:5 (kon.) |
Uh. Brod – ILHK Hr. Králové | 4:7 (kon.) | | | Devils Zlín – IHC Olomouc | 3:4 (po pr.) | | | Černošice – Roller Storm | 9:5 (kon.) |
Brno – IHC Přerov | 2:5 (kon.) | | | HC Boskovice inline – IHC Nový Jičín | 5:8 (kon.) | | | Černošice – IHC Prague Rats | 2:7 (kon.) |
Uh. Brod – IHC Olomouc | 4:19 (kon.) | | | Devils Zlín – ILHK Hr. Králové | 5:10 (kon.) | | | IHC Kladno – Roller Storm | 5:3 (kon.) |
konec
IHC KANCI Uherský Brod
4:19
(1:2, 0:4, 0:8, 3:5)
IHC Eagles Olomouc
35:19
|
Vyloučení v týmu IHC KANCI Uherský Brod (Janota – 1,5 min., podrážení).
|
|
13:15
|
Vyloučení v týmu IHC KANCI Uherský Brod (Surý – 1,5 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
12. Gazda (Popelka), 37. Šiller (Popelka, Gazda), 41. Popelka (Gazda, Šiller), 43. Gazda (Popelka) – 1. Šimo, 11. Vích (Sršeň, Korhoň), 15. Šimo (Roupec), 15. Sršeň (Korhoň), 22. Sršeň (Čuřík), 24. Ministr (Handl), 25. Roupec (Šimo, Čuřík), 26. Roupec (Čuřík, Šimo), 28. Roupec (Vích), 31. Sršeň (Vápeník), 33. Vápeník (Šimo, Korhoň), 35. Roupec (Zítka, Čuřík), 35. Korhoň (Šimo), 36. Korhoň (Šimo, Sršeň), 39. Korhoň (Šimo), 43. Korhoň (Šimo, Sršeň), 44. Korhoň (Šimo, Vápeník), 47. Sršeň (Zítka, Čuřík), 47. Korhoň (Šimo, Roupec)
Rozhodčí: Marek Šiška a Pavel Obadal
Diváci:
Neproměněná penalta:
IHC KANCI Uherský Brod:
Chovanec – Surý, Vaněk, Janota, Šiller, Pavlůsek, Gazda, Popelka, Kadlic, Heča, Marek
Náhradníci:
Trenér:
IHC Eagles Olomouc: Mokrý (Sedlář) – Sršeň, Čuřík, Paška, Ministr, Šimo, Vápeník, Zítka, Handl, Paška, Roupec, Vích, Korhoň
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
IHC Eagles Olomouc: Mokrý (Sedlář) – Sršeň, Čuřík, Paška, Ministr, Šimo, Vápeník, Zítka, Handl, Paška, Roupec, Vích, Korhoň
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Marek Šiška a Pavel Obadal
Diváci:
Adam Dořák