Antverpy – Anderlecht 1:1 (kon.) | Club Brugge – Genk 3:2 (kon.) | Sint-Truiden – Eupen 2:2 (kon.)
Royal Antverpy
1:1 (0:1)
RSC Anderlecht
Neděle 12.05.2019, 14:30 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Belgická liga • O titul

Antverpy ve druhém poločase oplatily hostům rychlý gól a už ve třetí minutě vyrovnaly. Domácí měli i ve zbytku zápasu více ze hry a silný tlak, který ale postupem času spíše vyprchal a zápas dospěl k nerozhodnému výsledku, který je větším úspěchem pro Anderlecht. (17:03:43)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:15.

90+4

90+2
    Střídající Simão faulem na Cobbauta daroval Anderlechtu přímý kop.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90+1
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Pieter Gerkens.

90
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází David Simão.

89
    Hra je přerušena kvůli ošetřování jednoho z fotbalistů ve fialových dresech.

86
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází William Owusu Acheampong, přichází Jonathan Bolingi.

85
    Povedená šleha hostujícího Santiniho po pasu zprava od Verschaerena se mezi tyče o kousíček nevešla.

82
    Přímočarou akci Antverp vedl po ose hřiště Refaelov, jeho střela po zemi však postrádala razanci a k bráně neprošla.

80
    Dnešní utkání sleduje 13 158 diváků.

78
    Už sedmý roh Antverp hosté opět odvrátili.

75
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Amara Baby, přichází Ivo Rodrigues.

72
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Yannick Bolasie, přichází Francis Amuzu.

71
    Fialky rozjely akci po pravém křídle, střídající Saelemaekers si obhodil obránce a zřejmě chtěl centrovat, nicméně míč se stáčel do brány a Bolat měl na čáře plné ruce práce.

70
    Po následném přímém kopu naopak sudí píská faul na brankáře a kope se proti Antverpám.

69
    Žlutou kartu dostává Dennis Appiah (RSC Anderlecht). Lakmela Zého chytil za zápěstí a složil policejním chvatem na zem.

67
    Na hřišti se uprostřed druhého poločasu nic mimořádného neděje, jako by byla remíza pro oba celky přijatelným výsledkem.