Antverpy – Anderlecht 1:1 (kon.) | Club Brugge – Genk 3:2 (kon.) | Sint-Truiden – Eupen 2:2 (kon.)
Sint-Truiden VV
2:2 (0:1)
KAS Eupen
Neděle 12.05.2019, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • O Evropskou ligu

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:58:53)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:5.

Je konec. Dnešní zápas nemá svého vítěze, jelikož se zrodila remíza 2:2. V prvním poločase se o jedinou brankou postaral ve 23. minutě Lazare Amani a hosté šli do vedení. V 59. minutě ale srovnal Sylla a o deset minut později otočil zápas Botaka. Ovšem odpověď byla rychlá a v 71. minutě srovnal Marreh.

90+8

90+7
    Posléze se sice domácí dostali ke střele, ale ta letěla jen do zámezí.

90+6
    Eupen už pouze odkopává míč a Sint-Truiden se pokouší rozhodnout tento zápas.

90+4
    Opět se domácí dostali ke střele, ale ta skončila opět jen vedle hostující brány.

90+2
    Domácí se sice dostali do zakončení, ale to skončilo opět jen v moci hostujícího brankáře.

90
    Rozhodčí nastavuje osm minut navíc.
    90. Červená karta Lazare Amaniho po 2. žluté.

90
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Jean Thierry Lazare Amani (KAS Eupen), který velice tvrdým skluzem poslal soupeře k zemi.

88
    Eupen nyní získal rohový kop z pravé strany, který se bude opakovat, jelikož domácí míč odvrátili opět do zámezí.

87
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Mamadou Sylla, přichází Wolke Janssens.

85
    Sint-Truiden se snaží se zápasem něco udělat, ale tentokrát se nedostali domácí do nějaké šance.

83
    Domácí se dostali do obrovské šance, ale Niasse Mbaye předvedl skvělý zákrok!

82
    Žlutou kartu dostává Alexis De Sart (Sint-Truiden VV).

81
    Další střela Eltona Acolatseho, ale tentokrát letěla vedle brány.

80
    Nyní se dostal do zakončení domácí hráč, ale jeho hlavička skončila pouze v zámezí.

78
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Julian Schauerte, přichází Alessio Castro-Montes.