Kayserispor – Kasımpaşa 2:1 (kon.) | Konyaspor – Trabzonspor 2:2 (kon.) | Başakşehir – Ankaragücü 2:1 (kon.)
Yeni Malatyaspor – BB Erzurumspor 3:1 (kon.)
Yeni Malatyaspor
3:1 (0:0)
BB Erzurumspor
Neděle 12.05.2019, 18:00Turecká Superliga • 32. kolo

100 minutový zápas je u konce! Tohle divoké utkání nabídlo celkem čtyři branky, pojďme si je rozebrat. Skóre dnešního zápasu otevřel až v 50. minutě domácí Aleksič, když si naběhl na centr Chebakeho a s přehledem překonal brankáře. O dvě minuty později dokázal srovnat Sunu, ale po přezkoumání u videa se zjistilo, že míč zahrál rukou. Další branku na konto domácích přidal v 61. minutě Bifouma, když na podruhé překonal bezmocného Sehiče. Zpět do hry následně hosty poslal Muhhamed Rashad, když rozvlnil síť přesnou střelou k levé tyči. Dlouho pak hosté tlačili, ale poslední slovo měli přeci jen domácí, když ve druhé minutě nastavení poslal svůj tým zpět do dvoubrankového vedení Sismanoglu. Pár minut poté domácí vstřelili další branku, ale ta jim díky ofsajdovému postavení nebyla uznána.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (20:08:58)

90+10

90+9
    Závěr utkání je poněkud zmatený. Běží již 10. minuta nastavení a stále se něco zkoumá.

90+7
    Ovšem není to gól! Rozhodčí jej přezkoumal a došel k závěru, že se jednalo o ofsajd!

90+6
    Tým Yeni Malatyaspor právě vstřelil branku!
    Hosté již hrají vabank, což znamená další gól domácích! Za svůj dobrý výkon si gól KAMARA zasloužil a také že ho dal. Při přečíslení tři na jednoho to vzal hrotový útočník na sebe a zakončil.

90+4
    Přichází definitivní pojistka! Zařídila jí dvojice Kamara – Sismanoglu, z nichž druhý jmenovaný dopravil míč do prádné brány a rozhoduje tak o vítězi dnešního utkání!

90+3
    Dobrý zákrok gólmana Sehiče, který zamezil dalšímu gólu domácích!

90+2
    Hosté odhlavičkovali míč do zámezí, takže míč nyní náleží Malatyasporu.

90+2
    Standartka se opakuje, ovšem z druhé strany.

90+1
    Standartka pro hráče Erzurumsporu ze střední vzdálenosti.

90+1
    Výborný defenzivní zákrok domácího hráče, který teď zamezil tutovce hostů!

90
    Střídání v týmu Yeni Malatyaspor: ze hřiště odchází Danijel Aleksić, přichází Robin Yalcin.

89
    Mužstvo v červenožlutém se po pár sekundách v obležení osvobozuje a navíc získává míč.

88
    Střídání v týmu BB Erzurumspor: ze hřiště odchází Hakan Arslan, přichází Samed Kaya.

88
    Yildirim si říká o ošetření. Drží se za své levé koleno.

87
    Střídání v týmu Yeni Malatyaspor: ze hřiště odchází Adem Büyük, přichází Eren Tozlu.

86
    Hlavičkou to zkoušel Kamara, ke kterému doletěl nacentrovaný míč. Mezi dnešní střelce se však zatím nezapíše.

85
    Sotva se dostal Sismanoglu na hřiště po střídání, už vidí žlutou kartu za nedovolený zákrok!

85
    Střídání v týmu Yeni Malatyaspor: ze hřiště odchází Thievy Bifouma, přichází Ömer Sismanoglu.

Jan Štokman

Branky: 51. Aleksić (Chebake), 63. Bifouma, 90+4. Sismanoglu (Kamara) – 76. Muhammed

Karty:   52. Aleksić (YMA), 85. Sismanoglu (YMA) – 57. Sunu (BBE), 59. Kanstrup (BBE)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:18.
    Yeni Malatyaspor: Özbir – Chebake, A. Mina, Akbaş, Cevahir – Guilherme, M. Yıldırım – Bifouma (85. Sismanoglu), Aleksić (90. Yalcin), Büyük (87. Tozlu) – Kamara.
    Náhradníci: Farnolle – Akca, Alici, Çağıran, Ildiz, Kas, Pereira, Sismanoglu, Tozlu, Yalcin.

BB Erzurumspor: Šehić – Ünlü, Kanstrup, Schwechlen, Arslan (88. Samed Kaya) – Tshabalala (64. Muhammed), Antalyalı, Akdağ, Eduok – Sunu, Opseth (74. Canbazoğlu).
    Náhradníci: Canbazoğlu – Akgun, Gör, Samed Kaya, Koné, S. Kurtuluş, Munsy, Muhammed, Ščuk.