SK Zápy
3:2 (1:2)
SK Převýšov
Neděle 19.05.2019, 17:00Česká fotbalová liga • 28. kolo

Domácí celek v tomto zápase dvakrát prohrával, ale díky brankám ve druhém poločase dokázal utkání otočit a bere body za výhru 3:2. (18:52:14)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:8.

90+2

90+1
    Zápy vybojovaly rohový kop.

90+1
    Domácí celek to zkoušel středem, ale ke střele se nedostal.

90
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Tomáš Matějka, přichází Miroslav Doležal.

90
    Hostující rychlou akci zastavil pomezní sudí, postavení mimo hru.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Na rohové kopy Převýšov vede, ale nyní si výraznější šanci nevypracoval.

88
    Hostující celek má k dispozici volný kop. Obrana situaci zvládla jen za cenu rohového kopu.

87
    Domácí vhazují na své polovině, hrají takticky vel mi dobře.

85
    Převýšov se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, míč ale získává domácí brankář Frydrych, který vykopává.

84
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jan Jelínek, přichází Milan Macek.

84
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Míč mají domácí pod kontrolou.

83
    Žlutou kartu dostává Tomáš Matějka (SK Zápy).

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o jednu branku a míří za výhrou.

79
    Zápy vybojovaly vhazování na své obranné polovině, pokouší se co nejrychleji dostat se do útoku.

77
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Sedláček, přichází Radek Korba.