Akhisarspor – Kayserispor 2:2 (kon.) | Bursaspor – Göztepe 0:0 (kon.) | Alanyaspor – Rizespor 1:1 (kon.)
Galatasaray – Başakşehir 2:1 (kon.)
Akhisarspor
2:2 (1:0)
Kayserispor
Neděle 19.05.2019, 15:00Turecká Superliga • 33. kolo

V tomto zápase se narodila remíza 2:2. Domácí celek sice v zápase dvakrát vedl, ale hosté vždy dokázali srovnat. Poslední gól zápasu vstřelil Asamoah Gyan. (16:55:19)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 9:9. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:9.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Serginho (Akhisarspor).
    Žlutou kartu dostává Olexandr Kučer (Kayserispor).
    90+3. Asamoah GYAN - 2:2

90+3
    Kayserispor právě vstřelil branku!
    Hostující celek dokázal nyní vyrovnat. Ránu Kučera odrazil do branky ASAMOAH GYAN. Asistence: Olexandr Kučer.

90+2
    Hostující celek se nastěhoval před branku, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale hraje domácí obrana zodpovědně. Rána Artema Kravece byla nepřesná.

90+1
    Celkem čtyři minuty uvidíme nad rámec druhé půle.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu Akhisarspor: ze hřiště odchází Sokol Cikalleši, přichází Jeremy Bokila.

86
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Sakıb Aytaç, přichází Emre Demir.

84
    Hosté se nyní odhodlali ke střele z velké dálky. Rána se od tyče odrazila do hry. Štěstí měl domácí celek. Tjaronn Chery pálil výborně, trefil štangli.

82
    Obrovskou šanci měl nyní domácí celek. RÁna Nimaze končí na břevnu, následně míč vyrazil brankář na rohový kop. Z něj si Akhisarspor výraznější šanci nevypracoval.
    80. Elvis MANU - 2:1

80
    Akhisarspor právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dostává deset minut před koncem zápasu do vedení, výborná dlouhý přihrávka mířila Barbosy na ELVISE MANU. Ten se zakončením počkal a dokázal prostřelit brankáře přízemní ránou k tyčce.

79
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Nurettin Korkmaz, přichází Silvestre Varela.

78
    Domácí brankář rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

76
    Kadir Keleş to zkoušel individuálně, jenže to střelecké pozice se nepropracoval.

Jan Prošek

Branky: 37. Regattin (Keleş), 80. Manu (Barbosa) – 61. Kravec (Aytaç), 90+3. Gyan (Kučer)

Karty:   65. Nizam (AKH), 73. Manu (AKH), 90+4. Serginho (AKH) – 45+3. Lopes (KAY), 90+4. Kučer (KAY)

Akhisarspor: Öztürk – Vršajević, Osmanpaşa, Nizam, Keleş – Rotman, Ataseven (66. A. Sissoko) – Regattin (70. Manu), Serginho, Barbosa – Cikalleši (88. Bokila).
    Náhradníci: Yeral – Bokila, Çeviker, Manu, A. Sissoko, Yavru.

Kayserispor: M. Yıldırım – Lopes, Gülen, Kučer, Aytaç (86. Demir) – Çinaz, Acar (46. Gyan) – Türüç, Chery, Korkmaz (79. Varela) – Kravec.
    Náhradníci: Karakus – Çıtak, Demir, Gyan, Doğan, Özyıldırım, Varela.