Ostrava – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Liberec – Brno 1:3 (kon.) | Olomouc – Sparta 1:0 (kon.)
Slovácko – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:4 (2:4)
FC Hradec Králové
Pondělí 20.05.2019, 13:00 • Radvanice • Juniorská liga – O titul • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:50:49)

Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 10:4. Rohy: 10:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:12.

Je konec. Hradec Králové dnes vyhrál na půdě Baníku Ostrava 4:2. Všechny góly padly v prvním poločase. Druhá půle nám pár šancí nabídla, ale hosté se už soustředili spíše na defenzívu.

90

89
    Ovšem hosté si s rohem poradili a odkopli míč do bezpečí.

88
    Centr z levé strany byl zblokován a Ostrava tak získala rohový kop.

86
    Baník získal míč na své polovině, ale stále se nemůže dostat do nějaké šance.

84
    Vypadá to, že Hradec dnes na půdě Ostravy vyhraje, jelikož stále vede 4:2.

82
    Opět se domácí dostali ke střele, ovšem ta skončila jen vedle brány soupeře.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Šedivý, přichází Brůža.

79
    Centr domácích z levé strany sice šel až do vápna, ale tam si s ním obrana Hradce poradila.

77
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Kropáček, přichází Prouza.

74
    Nyní byla hra na malou chvíli přerušena, jelikož domácí hráč byl ošetřován na hrací ploše.

72
    Brankář Šeba si opět poradil se slabým zakončením domácího útočníka.

70
    Zbývá nám posledních dvacet minut a Hradec stále vede 4:2, ovšem ve druhém poločasu je to spíše Baník, který se snaží něco vymyslet.

69
    A další střela domácího hráče, která skončila pouze vedle svatyně hostujícího celku.

67
    Posléze ovšem přišlo jen zakončení, které skončilo vedle hostující svatyně.

66
    Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany a dál se tak snaží snížit stav utkání.

Michal Raška

Branky: 19. Ptáček, 23. Lehnert – 11. Pokorný, 31. Da Silva, 34. Kundrt, 43. Petřík

Karty:   45. Vobejda (HKR)

FC Baník Ostrava: Murin – Urban (46. Zajíček), Lehnert (C), Buchta, Krakovčík, Pak (46. Hasala), Ptáček, Russmann, Dolba, Mooc, Kubík
    Náhradníci: Lapeš – Blejchař, Hasala, Zajíček, Qorri

FC Hradec Králové: Šeba – Gjinollari, Petřík, Kundrt, Černý, Šedivý (80. Brůža), Kropáček (77. Prouza), Vobejda, Locker (C), Pokorný, Da Silva
    Náhradníci: Mach – Prouza, Brůža

Rozhodčí: Jakub Vojkovský – Petr Antoníček, Jan Dohnálek