Ankaragücü – Sivasspor 3:1 (kon.) | BB Erzurumspor – Fenerbahce 0:1 (kon.)
Pondělí 20.05.2019, 19:00Turecká Superliga • 33. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:56:54)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:7.

Je konec. Ankaragücü vyhrálo na domácí půdě nad Sivassporem 3:1 a zajistilo si tak udržení v nejvyšší turecké soutěži. Od začátku zápasu byli domácí lepší a po poločase vedli 2:0. Ve druhé půli ještě zvýšil vedení Canteros. V 61. minutě sice snížil Braz, ale následně se už hosté neprosadili.

90+3

90+2
    Následná rána ale skončila jen v moci brankáře Korcana Çelikaye.

90+1
    Domácí to zkoušeli po pravé straně, ovšem tam přišli o balón a dopředu jde Sivasspor.

90
    Střídání v týmu Sivasspor: ze hřiště odchází Fousseni Diabaté, přichází Gabriel Torje.

89
    Dever Orgill to zkusil z dálky, ale jeho pokus letěl hodně vedle brány.

88
    Střídání v týmu MKE Ankaragücü: ze hřiště odchází Hadi Sacko, přichází Zaur Sadajev.

86
    Hosté jakoby snad ani nechtěli se dostat ke střele a zatím drží míč na své polovině.

84
    Domácí hráč si sice udělal místo pro střelu, ale tu mu zblokoval hostující obránce.

82
    Ankaragücü se sice dostalo do vápna soupeře, ale tam z toho nebylo nic vážnějšího.

80
    Je před námi posledních deset minut a moc se toho momentálně na hrací ploše neděje.

78
    Střídání v týmu MKE Ankaragücü: ze hřiště odchází Tyler Boyd, přichází Sedat Ağçay.

76
    Domácí mužstvo si hlídá konec zápasu a drží míč na svých kopačkách.

74
    Útočník Ankaragücü se po levé straně nedostal do zakončení a u míče tak bude hostující brankář Acar.

72
    Nyní byla hra přerušena, jelikož jeden hráč potřeboval ošetření od lékaře.

70
    Domácí si chtěli vymodlit pokutový kop, ovšem hra pokračuje.

69
    Nyní se na druhé straně předvedl Tolgahan Acar, který rovněž vyrazil dvě gólové střely!

Michal Raška

Branky: 24. Sacko (Kitsiou), 35. Boyd (Parlak), 50. Canteros – 61. Braz (Çiftçi)

Karty:   26. Kulušić (ANK), 49. Karayel (ANK), 60. Boyd (ANK), 64. Moulin (ANK) – 62. Arslan (SIV)

MKE Ankaragücü: Çelikay – Kitsiou, Kulušić, Pazdan, Karayel – Moke, Canteros – Sacko (88. Sadajev), Parlak (59. Moulin), Boyd (78. Ağçay) – Orgill.
    Náhradníci: Ağçay, Kubalas, Moulin, Sadajev, Sak, Scarione, Uykur, Altinkaya, Aygoren.

Sivasspor: Acar – Papp (46. Yesilyurt), Bjärsmyr, Braz, Çiftçi – N'Dinga (46. Rybalka), Arslan – Douglas, Hurmacı, Diabaté (90. Torje) – Demir.
    Náhradníci: Şaşal Vural, Rochet – Erdal, Koné, Aksoy, Rybalka, Yesilyurt, Torje, Yandaş.