1:0 (1:0)
FK Ural
Středa 22.05.2019, 17:30 • Samara Arena, Samara • Ruský pohár • Finále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Ještě před posledním kolem ruské ligy se ve finále ruského poháru střetne Lokomotiv Moskva (2) s FK Ural Jekatěrinburg (11). Favoritem je moskevský celek.

Vzájemná utkání 2018 -19:

FK Ural – Lokomotiv Moskva 2:2 (1:1)

Branky: 39. Panjukov, 46. Guilherme – 21. a 64. (penalta) An. Mirančuk,

ČK: 66. Strandberg (Ural)

Lokomotiv Moskva – FK Ural 1:2 (1:1)

Branky: 26. Smolov – 31. Kulakov, 51. El Kabir (penalta)

Lokomotiv – Jenisej 2:1

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Ćorluka, Idowu, Lysov – Barinov, Krychowiak, Al. Mirančuk, An. Mirančuk, Manuel Fernandes – Žemaletdinov, Smolov.
    Náhradníci: Medveděv, Kočenkov – Lapšov, Magkejev, Michalik, Samochvalov, Kolomejcev, Kulikov, Tarasov, Kvaratšelija, Tugarev, Éder.

FK Ural: Godzjur – S. Strandberg, Merkulov, Kulakov – El Kabir, Jemeljanov, Fidler, Boumal – Pogrebňak, Paňjukov, Iljin.
    Náhradníci: Baklov – D. Poljakov, Bryzgalov, Dancev, Dinga, Harojan, Aratore, Bavin, Katrič, Žiguljov.

Rozhodčí: Lapočkin.

Opravdu o velice nádherný pohár budou hrát oba celky ve finále ruského poháru.

Lokomotiv bude hrát v červených dresech, Ural v dresech bílých s oranžovým nádechem.

Stadionem zní ruská státní hymna zpívaná malým, šikovným chlapcem.

1

1
    Nákop Lokomotivu končí až u brankáře Godzjura.

2
    Vysoký míč stahuje ze strany jistě brankář Guilherme.

3
    Dlouhý, vysoký míč po odrazu vybojoval zpět pro Lokomotiv Fernandes.

4
    Hráč Uralu podél postranní čáry obehrál sám sebe.

5
    Obrana Lokomotivu Moskva dobře odvrátila centr do bezpečí mimo pokutové území.

6
    Centr Kulakova byl obráncem odvrácen hlavou za postranní čáru mimo hrací plochu.

7
    Nebezpečnou střelu zpoza pokutového území vyslal Anton Mirančuk, kterou skvěle vytáhl na rohový kop brankář Godzjur!
    7. Anton Mirančuk donutil Godzjura k zákroku

8
    Po rozehrání rohového kopu hlavou nepřesně střílel mimo branku kapitán Vedran Čorluka.

9
    Souboj v pokutovém území Uralu rozhodčí neposoudil jako penaltový.

10
    Fernandes vyzkoušel svou střelou pozornost Godzjura.

11
    Ural to zkouší pouze centry a to se nejeví zatím jako správné řešení.

12
    Skvěle za obranu byl vyslán Rifat Žemaletdinov, který byl vychytán fantastickým brankářem Godzjurem – rohový kop!
    12. Žemaletdinov na Godzjure nevyzrál

13
    Zblokovaná střela končí pouze u brankáře Uralu.

14
    O útočnou zteč se snaží hráči FK Ural.

15
    Z hrací plochy se velmi těžce zvedá zkušený exreprezentant Pavel Pogrebňak.

16
    Ze střední vzdálenosti nepřesně zakončoval Alexej Mirančuk.

18
    Zablokovaná střela Fernandese, ale Lokomotiv i nadále obléhá pokutové území.

19
    Lokomotiv dokonce docílil branky po střílené přihrávce a účinném skluzu, jenže gól neplatí pro těsný ofsajd!
    19. Neuznaný gól domácích

20
    Slabý pokus končí v náruči brankáře Guilhermeho.

22
    Fernandes se urputně rval proti přesile a získal faul na svou osobu.

23
    Alexej Mirančuk vystřelil ze střední vzdálenosti levačkou, ale jeho střela minula pravou tyč branky Godzjura.

25
    První rohový kop pro tým FK Ural.

26
    Obrana Uralu se po odvráceném rohu musela honem rychle vracet dozadu a Boumal odehrál míč na rohový kop pro Lokomotiv.

27
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Manuel Fernandes rozehrál rohový kop na první tyč, kde se skvěle gólově prosadil hlavičkující DMITRIJ BARINOV – 1:0!
    27. Dmitrij BARINOV - 1:0

28
    Lokomotiv Moskva tak skvěle zúročila svůj tak od počátku utkání.

30
    Obrana Uralu s menšími problémy odvrátila míč mimo své pokutové území.

31
    Boumal rozehrál přímý kop po faulu na Iljina.

32
    Mirančuk vyslal do tutové pozice Smolova, který dokázal zazdít neskutečnou gólovou šanci a netrefit branku! Trenér Semin si z toho šoku musel kleknout na trávník před svou lavičkou!
    32. Smolova zradilo zakončení

33
    Ural marně hledá cestu jak se ofenzivně prosadit.

34
    Alexej Mirančuk šel sám proti třem a to nebyla zrovna ta nejlepší možná volba celé situace.

35
    Lokomotiv drží otěže zápasu jasně ve svých rukách.

36
    Lokomotiv Moskva dlouze kombinuje ve středu hřiště.

37
    Fedor Smolov byl nedovoleně poslán k zemi.

38
    Kulakov vyslal dopředu na zteč Iljina, který nejprve předvedl parádičku pro diváky, aby následně stejně přišel o míč.

39
    Roman Jemeljanov při odkopu smolně podklouzl a je z toho rohový kop pro Lokomotiv Moskva.

40
    Akce po rohovém kopu byla zakončena velmi nepřesnou střelou.

40
    K zemi byl poslán Pavel Pogrebňak a v utkání uvidíme první žlutou kartu.

40
    Žlutou kartu dostává Dmitrij Barinov (FK Lokomotiv Moskva).

41
    Obrana Lokomotivu odehrála míč v nouzi na rohový kop.

42
    Po velkých zmatcích před Guilhermem na poslední chvíli odehrál míč na roh před Fidlerem obránce Bryan Idowu.
    42. Zmatky v domácí obraně končí rohovým kopem

43
    Rohový kop byl zahrán na bližší tyč kde, byl odehrán do bezpečí zkušeným Čorlukou.

44
    Bombu Antona Mirančuka skvěle vytěsnil mimo tři tyče brankář Godzjur!
    44. Mirančukovu bombu vyráží Godzjur

45

První poločas skončil vedením Lokomotivu Moskva 1:0 díky brance Barinova po rohovém kopu. Lokomotiv je jasně lepším týmem a zahazuje šanci za šancí. Veškeré důležité momenty včetně branky můžete vidět v tomto onlajnu díky gifům kolegy Jana Hochmana! Druhý poločas začne cca v 18:32 hodin.

46

47
    Nedovoleně byl zastaven u postranní čáry Merkulov.

48
    Míč z pokutového území i pod velkým tlakem protihráče dokázal dostat na výtečnou Barinov.

49
    Fernandesova přihrávka byla sražena za levou postranní čáru.

50
    Boumal zahrál pravděpodobně vysokou nohou, ale i nadále může pokračovat ve hře.

51
    Po centru El Kabira se po míči natahovala dvojice Pogrebňak a Iljin a jeden z nich poslal míč mimo branku soupeře.

52
    Gregorz Krychowiak se sice diví, ale opravdu si počínal nedovoleně vůči fotbalovým pravidlům.

53
    Střela hráče FK Ural byla zablokována.

54
    Střela Kulakova minula branku.

54
    Othman El Kabir svou střelou nezaskočil brankáře Guilhermeho.

55
    FK Ural vstoupil do druhého poločasu o poznání aktivněji než to co předváděl po celý první poločas.

56
    Fidlerova střela byla tečována končí to čtvrtým rohovým kopem pro FK Ural.

56
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Andrej Paňjukov, přichází Marco Aratore.

57
    A po další chvíli bude Ural rozehrávat již popáté od rohového praporku míč do hry.

58
    Pogrebňak sestřelil ve středu hřiště Barinova.

59
    Žlutou kartu dostává Pavel Pogrebňak (FK Ural).

60
    Alexej Mirančuk se stal další obětí tvrdého faulu.

61
    Aratore zakončoval velmi akrobaticky nůžkami, ale brankový prostor Lokomotivu zcela minul.
    61. Aratoreho nůžky šly těsně vedle domácí brány

61
    Boumala tvrdě dohrál Barinov jenž už má na svém kontě žlutou kartu.

62
    Útočného faulu se dopustil Pavel Pogrebňak.

63
    Centr Kulakova z pravé strany hřiště byl odvrácen za postranní čáru.

64
    Za kotník se drží a ze země velmi těžko vstává Anton Mirančuk.

65
    Kulhající Mirančuk opouští nakonec hrací plochu.

66
    El Kabir se v souboji jeden proti jednomu neprosadil proti jistému Bryanovi Idowu.

67
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Anton Mirančuk, přichází Dmitrij Tarasov.

68
    Po delší době tutovou šanci měli hráči Lokomotivu Moskva, kdy se v tutové pozici ocitl Rifat Žemaletdinov, ale opět byl vychytán fantastickým Godzjurem – rohový kop!
    68. Žemaletdinov neprostřelil hostujícího brankáře

69
    Rohový kop brankář Uralu vyboxoval mimo pokutové území.

70
    Idowu drží míč u postranní čáry za cenu autových vhazování.

71
    Tarasov se velmi rozčiluje, že nebyl písknut faul Boumala na něho, ale až faul na hráče Uralu. Muže být rád, že sudí Lpaočkin je člověk velmi flegmatické povahy.

72
    Snaha Uralu v druhém poločasu nechybí, ale zatím nic z toho.

73
    Smolov již nestihl míč na hrací ploše.

74
    Centr Uralu byl opět odvrácen pozornou obrannou do bezpečí aspoň na chvíli.

75
    Hráč lokomotivu hrál na zemi, rozhodčí to velkomyslně pustil a hra tak může běžet dále bez přerušení.

76
    Přímý kop Lokomotivu přesunulo hru na polovinu soupeře.

77
    Fidlerův pas na spoluhráče bere brankář Guilherme.

78
    Merkulov zaznamenal zbytečnou a lacinou ztrátu míče pro své družstvo.

79
    Vysoko nad branku Lokomotivu střílel Marco Aratore.

80
    Smolov po individuální akci z levé strany přestřeluje branku soupeře křižnou střelou.

81
    V případě nouze se i hráči Lokomotivu umí poradit v podobě rázného odkopu.

82
    Žlutou kartu dostává Michail Merkulov (FK Ural).

84
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Arťom Fidler, přichází Jurij Bavin.

85
    Fernandes nebyl faulován hrát mohou hráči Uralu.

85
    Do ofsajdu byl chycen hráč Uralu.

86
    Velmi aktivní Barinov byl zastaven jen za cenu nedovoleného přestupku.

87
    Rohový kop pro Lokomotiv příliš vzruchu nepřinesl.

87
    Žlutou kartu dostává Roman Jemeljanov (FK Ural).

89
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

90
    Ural získal rohový kop a zkouší power – play. Brankář Godzjur pomáhá svým spoluhráčům v pokutovém území.

90+1
    Žlutou kartu dostává Guilherme (FK Lokomotiv Moskva) za zdržování hry.

90+2
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Kviča Kvaratšelija.

90+3

Ruský pohár dá se říci po zásluze, zvláště za hru v prvním poločase získává FK Lokomotiv Moskva díky brance Barinova ze 27. minuty zápasu. Snaha a jalová koncovka hráčům Uralu nestačila na více než těsnou porážku. Díky Janu Hochmanovi si v onlajnu můžete prohlédnout gify veškerých důležitých událostí ze zápasu. Všem čtenářům přeji hezký večer.

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:12. (19:37:33)