Amiens – Guingamp 2:1 (kon.) | Angers – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Caen – Bordeaux 0:1 (kon.)
Dijon – Toulouse 2:1 (kon.) | Marseille – Montpellier 1:0 (kon.) | Nantes – Štrasburk 0:1 (kon.)
Nice – Monaco 2:0 (kon.) | Nîmes – Lyon 2:3 (kon.) | Remeš – PSG 3:1 (kon.)
Rennes – Lille 3:1 (kon.)
Dijon FCO
2:1 (0:1)
Toulouse FC
Pátek 24.05.2019, 21:05 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo

Dobojováno! Krátce po skončení panovalo na hřišti očekávání a čekalo se na konečný hvizd v zápase Caen versus Bordeaux. Nakonec propuká velká radost na straně domácích.
    Dijon byl před zápasem na sestupové příčce. Nicméně díky dnešnímu obratu ve druhém poločase slaví vítězství za tři body a díky zaváhání Caen, které nezvládlo poslední duel s Bordeaux (0:1), se Dijon dostává do baráže a má šanci nakonec ještě udržet prvoligovou příslušnost pro nadcházející ročník. Dijon tedy poslal Caen do druhé ligy! Toulouse si naopak polepšil oproti minulé sezóně o dvě příčky.
    V baráži se Caen střetne s týmem Lens! (22:59:14)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:10.

90+6

90+4
    Dijon rázně ubránil roh soupeře a ihned vyváží míč na jejich polovinu.

90+4
    Rohová kop pro Dijon...Napětí na stadionu stoupá. Jakákoliv chyba a je po baráži.

90+3
    Hosté přešli do útoku dlouhým a vysokým míčem. No, ještě se aktivně snaží překazit barážovou radost Dijonu.

90+2
    Ve druhé minutě nastavení se domácí celek zdržuje na polovině soupeře. Jordanu Mariému nakonec utíká míč od kopaček a přenechává míč soupeři.

90+1
    Hráč Toulouse vystřelil ze střední dálky a poslal míč nad branku. Velká radost na lavičce Dijonu, která netrpělivé vyhlíží konec zápasu.

90
    Nastavuje se ještě plných šest minut! Ano, dvakrát se konzultovalo prostřednictvím VARU a tohle nastavení má své opodstatnění.

89
    Toulouse poslalo ihned dlouhý míč před branku Dijonu, ale hosté se nedostali vůbec k ničemu.

88
    Poměrně zbytečný faul ze strany domácího Benjamina Jeannota,

87
    Dijon se již snaží spíše bránit a do útoku se dostává jen při náznaku nějakého přečíslení.

85
    Naím Slití nemířil vůbec špatně a míč poslal jen kousek nad břevno hostující branky!

84
    Christopher Jullien se provinil faulem na hranici pokutového území a oprávněně dostává žlutou kartu a navíc budou domácí zahrávat další slibnou situaci.

83
    Nyní úspěšně ubránili rohový kop soupeře, když si k cestu k míči našel Rúnar Rúnarsson.

83
    Avšak jedna branka v jejich síti a celá situace se může rázem změnit. Tak uvidíme, jestli si pohlídají své vedení. v závěrečných minutách zápasu.