Vel. Meziříčí – Hlučín 2:1 (kon.) | Rýmařov – Zlínsko 5:0 (kon.) | Kroměříž – D. Benešov 5:1 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
5:1 (2:1)
FC Dolní Benešov
Pátek 24.05.2019, 18:00Moravskoslezská fotbalová liga • 26. kolo

SK Kroměříž potvrdila roli favorita a i přes brzké prohrávání dokázala otočit stav utkání a získat tři body.

Již ve 14. minutě se k překvapení všem prosadili hosté, přesněji Jakub Býma, který využil centr od rohového kopu a skóroval úvodní branku. Ve 35. minutě dokázali domácí přeměnit dlouhodobý tlak na soupeře ve srovnávací branku. Jednalo se však o vlastní gól, jelikož si míč do vlastní brány srazil Tomáš Moravec. O necelých deset minut později mohli domácí znovu slavit. Prosadil se Marián Kovář, který se před domácími fanoušky předvedl krásnou střelou k pravé tyči.
    Ve druhé půli jsme byli svědky další branky až v 71. minutě, ve které se Kroměříži naskytl pokutový kop. Míč si na penaltový puntík postavil Jan Silný a bezlítostně zakončil do levé strany brány. Poslední branku zaznamenal střídající hráč v poslední hrací minutě, když se z protiútoku prosadil Daniel Chytil.

Domácí SK tak získává důležité tři body do tabulky o postup do FNL.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (20:02:14)

90+1
    Konec zápasu. Rozhodčí znovu nenastavuje ani minutu.
    90. CHYTIL - 5:1

90
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    A ještě jedna branka! Na 5:1 upravuje střídající DANIEL CHYTIL, který se dokázal prosadil hezkou střelou z protiútoku. I teď zbyly brankáři hostů oči pro pláč.

89
    Kapitán hostů se sám vykličkoval před vápnem domácích a míč nakonec ztratil.

88
    O vítězi je již dlouhou dobu rozhodnuto. To ví i hráči, kteří se již tolik nesnaží a nedávají do toho maximum.

87
    Rozhodčí ukazuje další žlutou kartu. Dostává ji za faul Matyáš Blahuta.

86
    Domácí se pokoušeli vstřelit další gól. Tentokrát se jim útok nevyvedl podle jejich představ, míč si bere gólman Chvěja.

85
    Běží nám posledních pár minut tohoto utkání. Uvidíme ještě nějaký vsítěný gól?

84
    Žádný z nich se jim však využít nepodařilo. Nyní je tu navíc prostor pro Dolní Benešov.

83
    Domácí předvádí sérii několika rohových kopů za sebou!

82
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář, přichází Chytil.

82
    U míče jsou nyní hosté.

80
    Střelec pátého gólu v utkání dostává žlutou kartu!
    80. KRHUT - 4:1

80
    Krásný gól číslo PĚT! Patří domácímu hráči DANIELU KRHUTOVI, který se blýskl krásnou střelou do levé části brány. Vše začalo z nenápadné kombinace a skončilo krásnou brankou na kterou byl brankář Chvěja krátký.

77
    Další provinilec! Je jim domácí střelec Kovář, za jehož faul mu je ukázaná žlutá.

76
    Máme tu první žlutou kartu v zápase! Zasloužil se o ní hráč Dolního Benešova Skroch.

Jan Štokman

Branky: 35. MORAVEC (vla.), 43. KOVÁŘ, 72. SILNÝ (pen.), 80. KRHUT, 90. CHYTIL – 14. BÝMA

Karty:   77. Kovář (KRO), 80. Krhut (KRO) – 76. Skroch (DBE), 87. Blahuta (DBE)

SK Hanácká Slavia Kroměříž: Toman – Cupák, Jeleček, Kovář, Krhut, Matoušek (C), Moravec, Motal, Okleštěk, Silný, Zavadil.
    Náhradníci: Jícha – Dvořák, Chytil, Marchuk, Masař, Šmerda.

FC Dolní Benešov: Chvěja – Baránek, Blahuta, Býma, Haas, Karčmář, Moravec (C), Novak, Pecuch, Rubý, Strakoš.
    Náhradníci: Adamík, Foitzik, Gross, Labuda, Romaněnko, Rychnovský, Skroch.

Rozhodčí: Petr Líkař, Simon Vejtasa, Daniel Marek.