Podbrezová – Senica 1:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 1:0 (kon.) | Trnava – Trenčín 0:0 (kon.)
Dunajská Streda – Michalovce 5:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 3:1 (kon.) | Žilina – Ružomberok 4:2 (kon.)
MŠK Žilina
4:2 (1:1)
MFK Ružomberok
Pátek 24.05.2019, 19:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 10. kolo

Druhý poločas kolem sedmdesáté minuty nabídl gólovou přestřelku, nicméně i tak byl v utkání úspěšnější celek MŠK ŽiIlina v poměru 4:2. Ružomberok však nemusí vůbec smutnit trenér Holoubek dovedl tento tým za třetí místo opět do Evropské Ligy. Přeji všem hezký a klidný večer. (20:51:44)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 12:0. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:10.

90+3

90+3
    Mihalík se ocitl dle sudích v ofsajdu.

90+3
    Gombošův centr jen hlavou lehce lízl Boženík.

90+2
    Přímý kop pro domácí celek z vlastní poloviny hřiště.

90+2
    Jaroslav Mihalík svou střelou netrefil brankový prostor.

90+1
    Devátý rohový kop pro tým MŠK Žilina.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89
    Mustedanagič obdržel pěkný míč od Qoaseho, ale pouze do ofsajdu.

89
    Centr Valla byl sražen na rohový kop.

88
    Bernát poslal míč do pokutového území, kde ho odvrátil mimo pokutové území Matej Čurma.

88
    Přímý kop pro MŠK Žilina.

87
    Míč po rohovém kopu vyboxoval Holec a následný pokus hlavou Madleňáka v pohodě zasáhl Holec.

86
    Vallo v defenzívě odvrátil míč po přímém kopu na rohový kop pro Ružomberok.

85
    Qose to předvedl výborně ustál dva souboje za sebou přičemž ho ve druhém fauloval Pečovský.

84
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Patrik Myslovič, přichází Martin Gamboš.

83
    Bernát levačkou střílí velmi nepřesně.

82
    O vítězi dnešního utkání je již asi rozhodnuto.

Rostislav Králik

Branky: 4. Boženík, 63. Holúbek, 65. Mihalík, 80. Boženík – 41. Qose (pen.), 67. Mustedanagić

Karty:   40. Kaša (ZIL), 45. Myslovič (ZIL), 50. Diaz (ZIL) – 40. Kochan (RUZ), 52. Kružliak (RUZ)

MŠK Žilina: Holec – Anang (59. Mihalík), Kaša, Králik (C), Holúbek – Bernát, Diaz, Myslovič (84. Gamboš) – Vallo, Boženík, Jánošík (77. Pečovský).
    Náhradníci: Petráš – Lochošvili, Kopas, Balaj, Pečovský, Gamboš, Mihalík.

MFK Ružomberok: Čtvrtečka – Čurma, Kružliak (C), Jonec, Madleňák – Kochan (53. Brenkus), Qose – Kmeť, Mustedanagić, Kostadinov (66. Jedinák) – Gerec (72. Takáč).
    Náhradníci: Macík – Mrva, Gál-Andrezly, Takáč, Jedinák, Brenkus.

Rozhodčí: Kmec – Benko, Bobko