Mladá Boleslav – Pardubice 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 3:2 (kon.) | Karviná – Jihlava 1:1 (4:3 po pen.)
Slovácko – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
1:2 (1:2)
FK Dukla Praha
Sobota 25.05.2019, 13:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Celostátní liga staršího dorostu • 27. kolo

Slovácko ve druhém poločase doslova tlačilo na svého soupeře. Avšak kýženou vyrovnávací branku nedalo. (14:51:22)

90+5

90
    Žlutou kartu dostává Švrček (1.FC Slovácko).

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

80
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Dostál, přichází Ludvíček.

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kudela, přichází Švrček.

62
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Křižák, přichází Kratochvíla.

57
    Žlutou kartu dostává Houha (FK Dukla Praha).

53
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kozel, přichází Ullman.

46
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Buchlák, přichází Štefan.

46

Slovácko bylo v prvních třiceti minutách hry lepším celkem a šlo do vedení. Následně však otěže zápasu přebrala Dukla a po chybách v obraně domácích zaslouženě otočila skóre ve svůj prospěch.