Rusko – Finsko | 0:1 (kon.) | | | Kanada – Česko | 5:1 (kon.) |
IHC Kladno – IHC Přerov | 5:13 (kon.) | | | Uh. Brod – Brno | 7:4 (kon.) | | | Devils Zlín – HC Boskovice inline | 5:10 (kon.) |
Černošice – IHC Nový Jičín | 16:9 (kon.) | | | Uh. Brod – HC Boskovice inline | 1:9 (kon.) | | | IHC Kladno – IHC Nový Jičín | 5:14 (kon.) |
Černošice – IHC Přerov | 8:6 (kon.) | | | Devils Zlín – Brno | 6:5 (kon.) |
konec
SK Černošice
16:9
(4:1, 4:2, 4:3, 4:3)
IHC Nový Jičín
38:00
|
Vyloučení v týmu SK Černošice (Sem – 1,5 min., podrážení).
|
|
33:16
|
Vyloučení v týmu SK Černošice (Hrdina – 1,5 min., hákování).
|
|
23:33
|
Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Chvostek – 1,5 min., sekání).
|
|
22:01
|
Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Ohera – 1,5 min., hákování).
|
|
18:46
|
Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Zahradníček – 1,5 min., zásah do nohou).
|
|
13:28
|
Vyloučení v týmu SK Černošice (1,5 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Krudenc.
|
|
11:20
|
Vyloučení v týmu IHC Nový Jičín (Zahradníček – 1,5 min., nedovolené bránění).
|
|
08:17
|
Vyloučení v týmu SK Černošice (Mrňa – 1,5 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
2. Hrdina (Sem), 7. Mrňa (Krudenc, Sem), 9. Loskot (Kafka, Malý), 12. Kafka (Loskot), 21. Mrňa (Loskot, Malý), 21. Sem (Krudenc), 23. Loskot (Kafka), 24. Krudenc (Loskot), 25. Loskot (Kafka, Jaroš), 26. Loskot (Kafka), 26. Mrňa (Krudenc, Sem), 31. Loskot (Kafka, Jaroš), 41. Jaroš (Loskot, Malý), 47. Mrňa, 48. Mrňa, 48. Kafka (Jaroš, Loskot) – 10. Bartko (Zahradníček, Palička), 15. Palička (Bartko, Chvostek), 19. Ohera (Chvostek, Palička), 33. Bartko (Flok), 33. Bartko (Sluštík, Zahradníček), 35. Bartko (Chvostek, Zahradníček), 38. Zahradníček, 39. Bartko (Zahradníček), 45. Zahradníček (Flok)
Rozhodčí: Barek, Karlík
Diváci:
Neproměněná penalta:
SK Černošice:
Škarda – Sem, Malý – Hrdina, Kafka, Loskot, Mrňa, Krudenc, Jaroš
Náhradníci:
Trenér:
IHC Nový Jičín: Fendrich – Bartko, Zahradníček – Chvostek, Palička, Plitko, Daron, Flok, Ohera, Sluštík
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
IHC Nový Jičín: Fendrich – Bartko, Zahradníček – Chvostek, Palička, Plitko, Daron, Flok, Ohera, Sluštík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Barek, Karlík
Diváci:
David Mencl
@davidmencl