Portugalsko – Jižní Korea 1:0 (kon.) | Panama – Mali 1:1 (kon.) | Francie – Saúdská Arábie 2:0 (kon.)
Argentina – Jihoafr. republika 5:2 (kon.)
Panama
1:1 (0:1)
Mali
Sobota 25.05.2019, 18:00 • Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka, Bydhošť • Mistrovství světa U20 • Skupina E

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:12:13)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:14.

Je dobojováno! Zástupce afrického fotbalu nesplnil roli favorita a proti outsideru z Panamy uhráli jediný bod. V první půli tomu ještě nic nenasvědčovalo, Mali bylo jasně lepší a díky Kontého trefě se ujalo vedení, které si bez větších problémů drželo až do 87. minuty. V té přišel hodně diskutabilní moment, když Diaby fauloval na hranici šestnáctky a zavinil přísnou penaltu, kterou proměnil střídající Diego Valanta. Panama tak vyválčila cenný bod a nadále může živit naději na senzační postup ze skupiny.

90+3

90+3
    Camara si došel pro faul a zařídil pro Mali poslední standardku z levého křídla. Sám faulovaný z ostrého úhlu vystřelil, jenže trefil jenom boční síť.

90+2
    Tomás Rodríguez musel zpomalit svůj protiútok přihrávkou pod sebe. Vše skončilo Walkerovou ranou z více než pětatřiceti metrů, která brankáře Koïtu nezaskočila.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty. Ani jeden z týmů se viditelně nechce spokojit s dělbou bodů!

90
    Až v devadesáté minutě tu máme první žlutou kartu. V souboji dvou osmiček fauloval Víctora Griffithe Mohamed Camara.
    87. Diego VALANTA - 1:1

87
    Panama právě vstřelila branku!
    Nějakých pět minut před koncem je vyrovnáno na 1:1! Obrovskou dávku zodpovědnosti na sebe vzal nově příchozí DIEGO VALANTA, pro kterého byl pokutový kop první dotek s balónem. Žádný negativní vliv to ale nemělo, protože osmnáctiletý fotbalista zkušeně zakončil do protipohybu gólmana.

86
    Konatého laciné promáchnutí na hranici pokutového území se pokusil využít Guillermo Benítez, kterého zezadu jasně fauloval Diaby. Italský sudí neváhal a nařídil penaltu, přestože panamský hráč stál téměř celým tělem mimo velké vápno. Protesty afrického mužstva nezabraly, původní výrok potvrdili i pánové u videa.

85
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Jesús West, přichází Diego Valanta.

84
    Těžko říct, co teď vlastně vyrobil Boubacar Traoré. Pravděpodobně to měla být střela z pětadvaceti metrů, která ve výsledku minula i rohový praporek.

83
    Jovani Welch bezpečně odhlavičkoval dlouhý centr z postranní čáry. Akce Mali ale bude pokračovat, neboť byl odpískán faul na Mamadyho Diarru.

82
    Mamadou Traoré se neúspěšně snažil odcentrovat z pravého křídla. Pro svůj tým však získal výhodu třetího rohového kopu.

81
    Tomás Rodríguez s míčem na noze obešel Diabyho, načež se mu rovněž naskytla možnost vystřelit z dálky. Zakončení ale nabralo opačnou faleš a proletělo vedle levé tyče.

80
    Boubacar Traoré se pěkně uvolnil na ose hřiště, ovšem z nějakých šestadvaceti metrů napálil jenom předním stojícího Welche.

79
    Koïta udělal velkou chybu v rozehrávce a měl pořádné štěstí, že se útočníci Panamy naskytnuté možnosti hodně zalekli. Na branku afrického celku neletěla žádná střela.

78
    Obsazený Konan procedil svou nahrávku z levého křídla do pokutového území, nicméně tam si pomalý míč sebral Allen.