Groznyj – Rostov 1:0 (kon.) | Machačkala – Ural 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Samara 6:0 (kon.)
Dynamo – Arsenal Tula 3:3 (kon.) | FK Krasnodar – Kazaň 1:0 (kon.) | Lok. Moskva – Ufa 1:0 (kon.)
Orenburg – Spartak 2:0 (kon.) | Zenit – Jenisej 4:1 (kon.)
FK Krasnodar
1:0 (0:0)
FC Rubin Kazaň
Neděle 26.05.2019, 13:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 30. kolo

Krasnodar ve druhé půli předvedl velmi výtečný výkon, dosáhl tří branek, přičemž dva góly Ariho během minuty nebyly uznány pro ofsajd, platil pouze gól Claessona a ten navíc nestřelil i tyč. Krasnodar tak zaslouženě poráží 1:0 Kazaň, která dopředu předvedla opravdu pramálo. Krasnodar končí na druhém místě, Kazaň v klidném středu tabulky na jedenácté pozici. Přeji všem pohodový a klidný zbytek neděle. (14:58:15)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 13:3. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:12.

90+3

90+3
    Ještě byl odpískán nedovolený zásah na Igora Konovalova.

90+3
    Baburin bere dlouhý a nepřesný pas.

90+2
    Ariho technickou střelu k tyči lapil brankář Baburin.

90+1
    Rozhodčí se zamotal do akce Krasnodaru a přispěl tak k brejku Kazaně, který končí slabou přízemní střelou mezi tři tyče.