Karlovy Vary – Králův Dvůr 3:2 (kon.) | Brozany – Olympia Radotín 0:2 (kon.) | Štěchovice – Litoměřicko 0:3 (kon.)
Jirny – Zápy 0:0 (zruš.)
SK Sokol Brozany
0:2 (0:1)
FK Olympia Radotín
Neděle 26.05.2019, 17:00Česká fotbalová liga • 29. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Sokol Brozany: Vávra – Stehlík, Mešič, Petryk, Maigini, Cibulka (C), Studecký, Farkaš, Bubeníček, Chukwuma, Šollar
    Náhradníci: Lipš, Diarra, Eliáš, Marič

FK Olympia Radotín: Čáp – Písačka, Broukal (C), Peljak, Zahranyčnyj, Volek, Trýzna, Sarr, Milec, Oikonomikos, Bassey Fortune
    Náhradníci: Kimia, Hadi, Brabenec, Koutenský, Císařovský, Ježík, Demosthenous

Rozhodčí: Hanousek – Řeháček, Mrkáček.

1

9
    Olympia právě vstřelila branku!
    Dle očekávání se favorit utkání dostává do vedení, stalo se tak na sklonku deváté minuty! Autorem branky je BASSEY FORTUNE AKPAN – 0:1!

37
    První žlutou kartu v utkání viděl domácí Farkaš.

43
    Žlutou kartu dostává Sarr (FK Olympia Radotín).

45

46

52
    Žlutou kartu dostává Zdeněk Vávra (Sokol Brozany).

66
    Žlutou kartu dostává Tomáš Bubeníček (Sokol Brozany).

69
    Žlutou kartu dostává Ivan Šollar (Sokol Brozany).

70
    Zdá se, že v Brozanech nebude co řešit. Hosté odskakují dvacet minut před koncem na rozdíl dvou branek, když se podruhé prosadil BASSEY FORTUNE AKPAN – 0:2!