Japonsko – Salvador 2:0 (kon.) | USA – Venezuela 0:3 (kon.) | Brazílie – Honduras 7:0 (kon.)
Peru – Kolumbie 0:3 (kon.) | Paraguay – Guatemala 2:0 (kon.)
USA
0:3 (0:3)
Venezuela
Neděle 09.06.2019, 20:10 • Nippert Stadium (Cincinnati, Ohio) • Mezinárodní přípravné zápasy

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme dobrou noc. (22:12:19)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:11.

Generálka na Zlatý pohár CONCACAF Spojeným státům hrubě nevyšla. Amerika na domácí půdě v Cincinnati vůbec nezvládla první poločas, když si v něm nechala vstřelit tři branky. Naději jí dávala druhá půle, jenomže v ní všechny své šance spálila. Překvapivě vysokou výhru tak slaví Venezuela, která se za několik dní představí na Mistrovství Jižní Ameriky.

90+2
    90+2. Dát gól dnes Američanům nebylo souzeno

90+2
    Arriola vyhořel i při své druhé šanci, když z hranice šestnáctky těsně minul levou tyč! Přitom měl mezi malým čtvercem a penaltovým puntíkem ideální výhled na bránu. Už je tedy jisté, že se Američané gólu opravdu nedočkají. Dobře to ví i Arriola, který se chytá za hlavu...

90
    Od jednoznačné výhry Venezuelu dělí dvě minuty.

89
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází Yangel Herrera, přichází Arquimedes Figuera.

87
    Za průnikovou přihrávkou se rozbíhal Machís (Venezuela), balon ale proskotačil kolem něj.

85
    Lima (USA) na soupeřově polovině hloupě fauloval.

83
    Zaútočili si také hosté. Ti vyprodukovali centr zleva, který si americká defenziva hravě pokryla.

80
    Čestný gól měl deset minut před koncem na kopačce Arriola (USA), který v předbrankovém prostoru pálil z voleje. Ovšem ani z bezprostřední blízkosti Fariñeze neprostřelil. Hlavně proto, že mířil přímo do něj.

79
    Střídání v týmu Venezuela: Salomon Rondón hat-trick nezkompletuje, nahradil ho totiž Luis Seijas.

78
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Tim Ream, přichází Daniel Lovitz.

76
    Nebojácný Altidore získal pro USA roh, jenže v době jeho exekuce si počínala lépe Venezuela.

75
    Statistika držení míče: 50% : 50%.

72
    Vybojovat míč zpět se pokoušel Herrera (Venezuela). A dokázal to. Pomohl si však faulem.

71
    Na druhé straně potrápil obranu Machis (Venezuela), když se odhodlal k samostatnému průniku.

68
    Dvě obří šance Američanů během dvou minut! Během této krátké doby těsně minula levou tyč dvojice Morris – Holmes. Prvně jmenovaný si tutovku vypracoval sám na hranici pokutového území, jeho parťák si před zakončením naběhl na Limův nečekaně propadnutý centr.