Austrálie – Itálie 1:2 (kon.) | Brazílie – Jamajka 3:0 (kon.) | Anglie – Skotsko 2:1 (kon.)
Anglie
2:1 (2:0)
Skotsko
Neděle 09.06.2019, 18:00 • Allianz Riviera • Mistrovství světa - ženy • Skupina D

Angličanky dokázaly tento zápas vyhrát 2:1. Nikita Parrisová proměnila pokutový kop a poslala Angličanky do vedení. To navýšila Ellen Whiteová. Ve druhém poločase pak Claire Emslieová snížila. Vyrovnat ale hráčky Skotska nedokázaly. (19:56:39)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:9.

90+4

90+4
    Dostáváme se do poslední minuty, Anglie má míč pod kontrolou před brankou Skotska.

90+3
    V současné době sledujeme kombinační fotbal na polovině hrací plochy, Lizzie Arnotová to zkoušela individuálně, ale nevypálila.

90+2
    Anglické reprezentantky hrají zodpovědně, pokouší se držet hru daleko od své branky.

90+1
    Lisa Evansová vhazuje na polovině hrací plochy, pokouší se co nejrychleji přenést hru před branku Anglie.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Alex Greenwoodová vhazuje na své obranné polovině.

88
    Reprezentantky Anglie hrají aktivně, snaží se něco vymyslet před brankou soupeřek, Další rána Anglie byla zblokovaná.

87
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Christie Murrayová, přichází Lizzie Arnotová.

86
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, Anglie hraje dál aktivně, Jill Scottová pálila z dobré pozice, ale její rána byla zblokovaná.

85
    Lucy Bronzeová se domáhala odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí nechává hru plynout.

82
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Fran Kirbyová, přichází Georgia Stanwayová.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Skotsko dalo gól, snaží se co nejrychleji vyrovnat a zdramatizovat zápas.
    79. Claire EMSLIEOVÁ - 2:1

79
    Skotsko právě vstřelilo branku!
    Skotsko využilo chyby soupeřek, vybojovalo míč, do šance se dostala CLAIRE EMSLIEOVÁ. Z bezprostřední střelecké pozice prostřelila brankářku.

77
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic. Anglickou akci zastavilo postavení mimo hru.

75
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Sophie Howardová, přichází Chloe Arthurová.