Kazachstán – San Marino 4:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Slovensko 1:5 (kon.) | Bělorusko – Sev. Irsko 0:1 (kon.)
Německo – Estonsko 8:0 (kon.) | Maďarsko – Wales 1:0 (kon.) | Albánie – Moldavsko 2:0 (kon.)
Andorra – Francie 0:4 (kon.) | Island – Turecko 2:1 (kon.) | Belgie – Skotsko 3:0 (kon.)
Rusko – Kypr 1:0 (kon.) | Řecko – Arménie 2:3 (kon.) | Itálie – Bosna 2:1 (kon.)
Lichtenštejnsko – Finsko 0:2 (kon.)
Andorra
0:4 (0:3)
Francie
Úterý 11.06.2019, 20:45 • Estadi Nacional, Andorra la Vella • Kvalifikace ME • Skupina H
    62. Kurt ZOUMA - 0:4

62
    Francie právě vstřelila branku!
    A po rozehrávce rohového kopu přidává francouzská reprezentace čtvrtou branku! Griezmann zakroutil míč do nebezpečného prostoru k malému vápnu, kde se nedokázal dostat k zákroku Gómes. To KURT ZOUMA šel po míči pořádně agresivně a po vyhraném hlavičkovém souboji dorazil míč do prázdné branky.
    45+1. Florian THAUVIN - 0:3

45+1
    Těsně před přestávkou přidávají Francouzi třetí zásah! Zouma poslal míč podél postranní lajny k FLORIANU THAUVINOVI. Ten se ještě po kombinaci s Duboisem neprosadil, ale poté mu poslal vynikající centr Mbappé a Thauvin se mohl pustit do akrobatického zakončení přes hlavu. Nutno dodat, že Mbappé byl nejspíše při náběhu do vápna v ofsajdovém postavení.
    31. Wissam Ben Yedder - 0:2

31
    Francie navyšuje své vedení! V posledních minutách se aktuální mistři světa usadili na útočné polovině a jsou za svou aktivitu odměněni. WISSAN BEN YEDDER původně nebyl v základní sestavě, ale po zdravotních problémech Comana se dostal na trávník už od první minuty a nyní dokázal zužitkovat ve vápně přihrávku Thauvina povedenou ránou.
    12. Kylian MBAPPÉ - 0:1

12
    Teď už se ale mistři světa na trávníku Andorry prosazují! Dlouhé obléhání domácího vápna vedl Florian Thauvin. Už se zdálo, že se outsider zápasu znovu ubrání, ale po zisku Ndombélého mířil do šanci KYLIAN MBAPPÉ, který v samostatném úniku snadno překonal Gómese lehkým obloučkem.

Vít Schück

Branky: 12. Mbappé (Griezmann), 31. Ben Yedder (Thauvin), 45+1. Thauvin (Mbappé), 62. K. Zouma

Karty:   13. Jesús Rubio (ANR) – 79. K. Zouma (FRA), 82. P. Pogba (FRA)

Držení míče: 23 % : 77 %.
    Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 1:8. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:9.
    Andorra: J. Gómes – Jesús Rubio, Llovera, Lima (C), San Nicolás – A. Martínez (59. Jordi Rubio), Rebés, Vales, Cervós (82. V. Rodríguez) – Aláez (86. Ju. Sánchez), M. Vieira.
    Náhradníci: Pol – E. García, Clemente, Aarón Sánchez, Ju. Sánchez, S. Moreno, Marc García, V. Rodríguez, Jordi Rubio.

Francie: Lloris (C) – Dubois, K. Zouma, Lenglet, F. Mendy – NDombèlé (66. Moussa Sissoko), P. Pogba – Ben Yedder (74. Giroud), Griezmann, Mbappé – Thauvin (83. Lemar).
    Náhradníci: Aréola, Maignan – Pavard, Varane, Umtiti, Lemar, Giroud, Digne, Matuidi, Moussa Sissoko, Coman.

Rozhodčí: Fran Jović – Ivica Modrić, Hrvoje Radić (vš. CRO)