Kazachstán – San Marino 4:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Slovensko 1:5 (kon.) | Bělorusko – Sev. Irsko 0:1 (kon.)
Německo – Estonsko 8:0 (kon.) | Maďarsko – Wales 1:0 (kon.) | Albánie – Moldavsko 2:0 (kon.)
Andorra – Francie 0:4 (kon.) | Island – Turecko 2:1 (kon.) | Belgie – Skotsko 3:0 (kon.)
Rusko – Kypr 1:0 (kon.) | Řecko – Arménie 2:3 (kon.) | Itálie – Bosna 2:1 (kon.)
Lichtenštejnsko – Finsko 0:2 (kon.)
Řecko
2:3 (0:2)
Arménie
Úterý 11.06.2019, 20:45 • Olympic Athletic Center of Athens "Spiros Louis" • Kvalifikace ME • Skupina J

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:46:53)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 16:0. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 9:19.

Je konec a zrodilo se překvapení! Arménie totiž zvítězila v Řecku 3:2. Už v 8. minutě se prosadil Karapeťan. Následně byli hosté lepším týmem a ve 33. minutě poslal Arménii do dvoubrankového vedení Ghazarjan. Ke konci půle sice Řekové měli plno šancí, ale branku nevstřelili. V 54. minutě se Zecovi povedlo snížit stav zápasu, ale v 74. minutě poslal Arménii zpět do dvoubrankového vedení Barseghjan. Čtyři minuty před koncem základní hrací doby snížil Fortunis. Ovšem Řecku se dnes srovnat nepovedlo.

90+6

90+6
    Babajan ještě uviděl žlutou kartu za zdržování.

90+5
    Ovšem posléze se domácí opět ocitli v ofsajdu a to je pravděpodobně konec.

90+5
    Nyní Řecko ještě získalo rohový kop a to je poslední šance domácích něco udělat s nepříznivým výsledkem.

90+4
    Domácí útočník se nachytal jen v ofsajdovém postavení.

90+3
    Po chybě domácích se dostal ke střele Henrich Mchitarjan, ale jeho pokus skončil pouze vedle řecké svatyně.

90+2
    Arménie už pouze odkopává míč a Řecko tak je v tlaku a snaží se projít po pravé straně a odcentrovat míč do vápna.

90+1
    Georgios Masouras se sice dostal do zakončení, ovšem to letělo pouze vedle brány Arménie.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Další ofsajdové postavení, ve kterém se ocitl hráč Arménie.

88
    Hosté získali autové vhazování na své polovině a nikam nespěchají.
    86. Konstantinos FORTUNIS - 2:3

86
    Řecko právě vstřelilo branku!
    Tak tohle bude ještě velké drama, jelikož KONSTANTINOS FORTUNIS snižuje na 2:3 čtyři minuty před koncem základní hrací doby, když předvedl skvělé sólo, při kterém obešel i brankáře.

84
    Domácí už hrají hodně riskantně a Arménie se málem dostala do šance, ovšem je z toho pouze ofsajd.

83
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Gevorg Ghazarjan, přichází Petros Avetisjan.

81
    Řecko konec zápasu moc nezvládá a další žlutou uviděl Masouras.

Michal Raška

Branky: 53. Zeca (Fortunis), 86. Fortunis – 8. Karapeťan (Barseghjan), 33. Ghazarjan (K. Hovhannisjan), 74. Barseghjan (Mchitarjan)

Karty:   19. Pelkas (GRE), 73. Zeca (GRE), 76. Papastathopoulos (GRE), 81. Masouras (GRE) – 29. Mchitarjan (ARM), 69. Karapeťan (ARM), 90+6. Babajan (ARM)

Řecko: Vlachodimos – Mavrias (16. Kotsiras), Papastathopoulos (C), Siovas, Koutris – Zeca, Samaris (76. Siopis) – Masouras, Fortunis, Pelkas (68. Kolovos) – Koulouris.
    Náhradníci: Barkas, Paschalakis – Bakasetas, Bouchalakis, Durmishaj, Kolovos, Kotsiras, Kourbelis, Mantalos, Manolas, Siopis, Valerianos.

Arménie: Ajrapeťan – Hambardzumjan, Harojan, Išchanjan, K. Hovhannisjan – Mkrtčjan (56. Hovsepjan), Mchitarjan (C), Grigorjan – Barseghjan, Karapeťan (70. Babajan), Ghazarjan (83. Avetisjan).
    Náhradníci: Avagjan, Beglarjan – Ambarcumjan, Avetisjan, Babajan, A. Hovhannisjan, Hovsepjan, Miranjan, Özbiliz, T. Voskanjan, Artak Jedigarjan.

Rozhodčí: Kristo Tohver – Silver Koiv, Aron Härsing (vš. EST)