Kazachstán – San Marino 4:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Slovensko 1:5 (kon.) | Bělorusko – Sev. Irsko 0:1 (kon.)
Německo – Estonsko 8:0 (kon.) | Maďarsko – Wales 1:0 (kon.) | Albánie – Moldavsko 2:0 (kon.)
Andorra – Francie 0:4 (kon.) | Island – Turecko 2:1 (kon.) | Belgie – Skotsko 3:0 (kon.)
Rusko – Kypr 1:0 (kon.) | Řecko – Arménie 2:3 (kon.) | Itálie – Bosna 2:1 (kon.)
Lichtenštejnsko – Finsko 0:2 (kon.)
Lichtenštejnsko
0:2 (0:1)
Finsko
Úterý 11.06.2019, 20:45Kvalifikace ME • Skupina J

Teemu Pukki a Benjamin Källman se v tomto zápase dokázali prosadit za Finsko, Lukáš Hrádecký zastavil střely soupeře. Finsko tento duel podle předpokladů vyhrává, Lichtenštejnsko porazilo bez velkého boje 2:0. (22:35:30)

Držení míče: 28 % : 72 %.
    Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 2:9. Rohy: 0:12. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:8.

90+3

90+3
    Pyry Soiri zakončoval akci finského celku, a tak musel domácí brankář zasáhnout.

90+2
    Robin Lod se jako první hráč v nastaveném čase propracoval do střelecké pozice, jeho rána nebyla přesná.

90+1
    Celkem tři minuty.

90
    Začala poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Jeden z finských hráčů vyslal na branku Lichtenštejnska další pokus, tentokrát míč kočí mimo.

87
    Benjamin Källman se dostal do další střelecké pozice, jeho ránu znovu kryje domácí brankář, který se rozhodně v tomto zápase nenudí.

86
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Jukka Raitala, přichází Sauli Väisänen.

86
    Další práce pro domácího brankáře, tentokrát si poradil s pokusem Benjamina Källmana.

84
    Robin Lod a jeho zakončení končí v moci brankáře Thomase Hobi

84
    Teemu Pukki, dnes velmi aktivně hrající, autorem další rány. Tentokrát jeho projektil zblokoval Jens Hofer.

80
    Poslední minuty hry patří hostujícímu celku, který hraje aktivněji, snadněji se dostává do šancí, naopak domácí Lichtenštejnsko se musí bránit tlaku soupeře.

79
    Rasmus Schüller byl nachytaný v postavení mimo hru, akce hostujícího celku tak rychle končí.

77
    Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Sandro Wolfinger, přichází Daniel Brändle.

76
    Další zajímavá finská rána, tentokrát Rasmus Schüller pálil mimo.

74
    Hostující celek rozehrával rohový kop., Robin Lod centroval před branku, odkud Benjamin Källman pálil mimo.

74
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Lassi Lappalainen, přichází Pyry Soiri.