Zlínsko – Val. Meziříčí 4:0 (kon.)
FC Zlínsko
4:0 (3:0)
TJ Valašské Meziříčí
Středa 12.06.2019, 17:00 • Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo
    89. Petr ČERVENKA - 4:0

89
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    O poslední branku dnešního zápasu se postaral PETR ČERVENKA a Viktoria tak vítězí 4:0.

73
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gonda, přichází Gajdoš.

66
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Mlýnek.

59
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Semanko, přichází Hrnčiřík.

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Telnar, přichází Kutáč.
    44. Filip PŘIKRYL - 3:0

44
    Těsně před přestávkou jde Viktoria do tříbrankového vedení! Rohový kop letěl na FILIPA PŘIKRYLA, který dokázal překonat brankáře soupeře.
    28. Mario TELNAR - 2:0

28
    A je to 2:0! Domácí hráč si uvnitř šestnáctky skvěle poradil s obránci soupeře a následně posunul míč na MARIO TELNARA, který z bezprostřední blízkosti překonal brankáře.

22
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Sovák, přichází Furmánek.

11
    Nyní hostující gólman Pobořil předvedl skvělý zákrok proti střele z levé strany na hranici malého vápna a následuje tak rohový kop pro Otrokovice.

9
    Málem to bylo 2:0 pro domácí celek, ovšem zakončení útočníka Otrokovic skončilo těsně vedle pravé tyče!
    5. Jiří KIŠKA - 1:0

5
    Nakonec Viktoria dává gól už v páté minutě! JIŘÍ KIŠKA se dostal za brankáře a následně neměl problém zakončit do prázdné brány soupeře.