Čtvrtek 13.06.2019, 19:00MS v inline hokeji – kategorie Masters • Čtvrtfinále

Konec zápasu. (20:19:48)

39:57
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    Poslední slovo si přece jen berou Slovinci, PETRONJEVIČ zůstal sám před Pavlíčkem a lehkým přizvednutím kotouče vstřelil druhý gól Slovinska – 8:2!

39:09
    Běží již poslední minuta. Češi se mohou těšit na boj o medaile, v semifinále se postaví Spojeným státům!

38:36
    Česko právě vstřelilo branku!
    Další početní výhoda je využita, Langr hezkou křižnou přihrávkou našel na druhém konci brankoviště DAVIDA BALÁZSE, který ranou tahem pod břevno vsítil osmou trefu českého celku – 8:1! Asistence: Tomáš Langr.

37:29
    Pláškova střela trefila jen clonícího hráče, ta Hejdukova skončila úplně mimo hrací plochu.

37:00
    A tak v početní výhodě kombinují pro změnu Češi...

36:40
    Starič (SLO) zcela zbytečně po odpískání krosčekem postrčil Hejduka a ukončuje tím přesilovou hru Slovinska, ať se mu to líbí nebo ne.

36:27
    Střela od červené čáry přinesla Pavlíčkův úspěšný zákrok, k žádným dorážkám se Slovinci nedostali.

35:27
    Češi tak udeřili při vlastním oslabení, nyní se ale musí znovu zatáhnout. Slovinci si vzali time out, vymysleli něco?

35:22
    Nyní je tu sedmá radost, Češi udeřili slovinskou zbraní! Rychlou akci dva na jednoho ukázkově proměnil ROMAN KALA, jenž využil přesného pasu Pavla Hanáka – 7:1! Asistence: Pavel Hanák.

34:38
    Přesilovou hru si vyzkouší také Slovinci. Karel Plášek (CZE) dostává dvě minuty za sekání.

33:40
    Bratrská spolupráce přináší šestou českou radost! Robert Hanák nabil na přímou střelu PAVLOVI HANÁKOVI, který dokázal propálit vše před sebou – 6:1! Asistence: Robert Hanák.

33:24
    Hejduk se dostal do sporu s Grumem, oba budou mít šanci o svém prohřešku přemýšlet dvě minuty na trestné lavici.

33:00
    Šestý gól Česka se vezl po ose Vích – Pavel Hanák, druhý jmenovaný si ale na brankáři Penko vylámal zuby.

31:10
    Ani zde se překvapení konat nebude! Kroužení Tomáše Hejduka útočnou polovinou ukončil ROMAN KALA, který se opřel do kotouče a poslal ho nekompromisně do šibenice! Právě Kala stihl odpoledne odehrát zápas za veteránský tým, nyní se prosazuje i ve svém druhém dnešním čtvrtfinále – 5:1! Asistence: Tomáš Hejduk.

30:27
    Po delší době se do pozornosti dostal i brankář Pavlíček, zákrok lapačkou ale do kategorie náročných rozhodně nepatřil.

30:12
    Češi s rozehrávkou nikam nespěchají a dlouho drží puk za vlastní brankou. Každá trocha ušetřených sil před semifinále se bude hodit.

28:39
    A je to o tři branky! Střelu Pavla Würtherleho gólman Penko neudržel mezi svými betony, k čemuž přispěchal TOMÁŠ LANGR, který rychlou dorážkou uklidňuje český výběr – 4:1! Asistence: Pavel Würtherle.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 15. Langr (P. Würtherle), 23. Würtherle (Plášek, Voleský), 25. Hejduk (P. Hanák), 29. Langr (P. Würtherle), 32. Kala (Hejduk), 34. P. Hanák (R. Hanák), 36. Kala (P. Hanák), 39. Balázs (Langr) – 22. Grum, 40. Petronjevič

Česko: Pavlíček (Málek) – Balázs, Plášek, Vích, Hejduk – P. Hanák, R. Hanák, Schubert, Voleský, Pospíšil, Kala, P. Würtherle, Langr, Kala, P. Würtherle
    Slovinsko: Penko – Starič, Letonja, Pajnič, Župančič, Petronjevič, Oman, J. Breznik, Mubi, Grum, Fajdiga