Opava – Vítkovice 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 1:2 (kon.) | Sereď – Dubnica 6:0 (kon.)
Plzeň – Sokolov 2:0 (kon.) | Zlín – Brno 0:1 (kon.) | Jablonec – Jihlava 3:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:2 (0:0)
FK Příbram
Středa 19.06.2019, 11:00 • SCM Složiště, České Budějovice • Přípravný zápas

Přípravné utkání Dynama s Příbramí je u konce. Hosté zvítězili 2:1, když všechny branky padly ve druhém poločase. Středočeši využili chyb černobílých, ti pak jen snížili Ayongem. Nicméně ve hře bylo hodně nepřesností, bylo znát, že jde o začátek přípravy. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (12:42:51)

90

89
    Zbývá posledních pár desítek vteřin, u míče jsou hráči v zeleném, kteří zřejmě toto utkání dotáhnou do vítězného konce.

87
    Po standardní situaci Řezáče hlavičkoval Čavoš, ale byl to slabý a nepřesný pokus.

85
    Vysoký presink Příbrami dělal domácím celé utkání problémy. Je to přeci jen pro Dynamo rozdíl než hrát se soupeři ve druhé lize.

83
    Hosté drží míč a nepouští Dynamo do územní převahy.

81
    Necelých deset minut zbývá domácím na vyrovnání. Teď se o to pokusil Čavoš, ale rána z dálky mu nevyšla podle představ.

79
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Belej, přichází Šíma.
    77. AYONG - 1:2

77
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    O minutu později je sníženo. Za odraženým míčem dobře šel KARSTEN AYONG, odstavil obránce, udělal kličku obránci a nakonec prostřelil Kočího.
    76. KVĚT - 0:2

76
    Příbram právě vstřelila branku!
    Druhá půle domácím až na výjimky vůbec nevychází, nyní to má druhé gólové vyústění soupeře. Po druhém zaváhání obrany černobílých se k míči dostal ROMAN KVĚT a povedenou technickou ranou překonal Křížka.

76
    Čavoše šel středem a hledal Ayonga, tomu však přišla přihrávka na paty, i proto se balonu zmocnili hosté.

74
    Rozehrávka nakrátko Dynamu vůbec nevyšla, naopak hosté se řítili do protiútoku. Domácí trenéři mohou být spokojeni pouze s poctivým návratem.

73
    Wermke pálil levou nohou z pravé strany, leč jeho tečovaný pokus skončil pouze na boční síti.

72
    Mareček poslal z rohového kopu pěkný centr, Kočí nedosáhl, ale Fišl se k hlavičce také nedostal.

71
    Domácí hra se zvedla. Řezáč se hbitě prosmýkl po lajně, hledal ve vápně spoluhráče, ale před Ayongem a Wermkem zasáhli obránci.
    69. Šance domácích

69
    Po standardní situaci domácích mohlo být vyrovnáno! Provodův centr hlavou lízl Ayong a Kočí předvedl rychlý zákrok, kterým zachránil Příbram.

Pavel Kortus ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 77. Ayong – 65. Jandera, 76. Květ

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Staněk – Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič – Mareček, Havelka – Martan, Javorek, Šplíchal – Ledecký. 2. poločas: Křížek – Řezáč, Novák, Fišl, Provod – Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk – Ayong, Táborský.
    Náhradníci: Křížek – Fišl, Provod, Táborský, Čavoš, Wermke, Řezáč, Ayong, Froněk.

FK Příbram: 1. poločas: Boháč – M. Held, Kodr, Mezera, Jablonský – Janota, Januška, Soldát, Polidar – Fantiš, Vandas. 2. poločas: Kočí – Průcha, Šimek, Tregler, Cmiljanovič – Belej (79. Šíma), Květ, Kilián, Jandera – Škoda, Voltr.
    Náhradníci: Kočí – Průcha, Tregler, Šimek, Cmiljanovič, Belej, Květ, Kilián, Jandera, Voltr, Škoda, Šíma.

Rozhodčí: Rejžek – Kotalík, Pečenka