Opava – Vítkovice 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 1:2 (kon.) | Sereď – Dubnica 6:0 (kon.)
Plzeň – Sokolov 2:0 (kon.) | Zlín – Brno 0:1 (kon.) | Jablonec – Jihlava 3:0 (kon.)
FK Jablonec
3:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Středa 19.06.2019, 17:00 • Zbuzany, Praha • Přípravný zápas

Máme za sebou přípravné utkání, v němž Jablonec porazil Jihlavu jasně 3:0. Že by však výsledek odpovídal předváděné hře se rozhodně říci nedá, Jihlava hrála sympaticky, jen na rozdíl od soupeře nedokázala přetavit velké množství šancí v gól.

První branka padla ve 43. minutě a postaral se o ni Tomáš Pilík, jenž se trefil náramně z přímého kopu. Na rozdíl dvou branek navýšil v 66. minutě Andrej Fábry, ten pro změnu využil výborné přihrávky z pravé strany, z hranice penalty pak už neměl problém prostřelit bezmocného Veselého. Na konečných 3:0 upravil o sedm minut později teprve osmnáctiletý Oliver Velich, jehož skrytou ránu k bližší tyči zaregistroval gólman příliš pozdě.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (18:44:58)

90

89
    Zřejmě poslední střelecký pokus si na své konto připsali Jablonečtí, po ráně z šestnáctky však mohl zůstat brankář Veselý v naprostém klidu.

88
    Jablonec už se nikam nežene, v posledních minutách zápasu si chce hlavně udržet čistý štít.

87
    Středopolař Tape opět předvedl skvělé krytí balónu. Ačkoli byl proti trojici protihráčů, tak znovu dokázal vybojovat faul na svou osobu.

86
    Stoper Jugas si na sebe vzal až příliš velké sousto. Proti dvojici protihráčů přišel o balón. Jihlavští ovšem zaváhání obránce potrestat nedokázali.

85
    Průnikovou přihrávku hráč z týmu pod Nisou nezachytil, míč končí u gólmana Veselého.

84
    Přímý kop rozehraný nakrátko ovoce nepřinesl. U levého praporku zblokoval přihrávku do zámezí jablonecký obránce.

83
    Tape dosáhl přesně toho, čeho chtěl. Špičkou kopačky si pokopl balón a poté se nechal faulovat.

82
    Jugas si nekomplikoval situaci, v těžké pozici přiťukl hlavou svému gólmanovi, který tak mohl vzít míč do rukavic a ušetřit tak cenné vteřinky.

81
    Proti centru z levé strany včas vystartoval Veselý, jenž dokázal udržet míč v rukavicích.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka zápasu. O vítězi již není pochyb, Jablonec vede o tři branky a jde si za očekávaným vítězstvím.

79
    Mikuš se pokusil vyslat do úniku Křivánka, na poslední chvíli se ale do přihrávky položil stoper Jablonce.

78
    S tímto balónem měl Novák těžkou práci. Od spoluhráče totiž dostal přihrávku na paty, nakonec nedokázal udržet balón ve svém držení.

77
    Míč drží na kopačkách hráči druholigového celku, kombinace však probíhá pouze kolem středového kruhu.

76
    Vysočina tak může zabojovat alespoň o čestný úspěch, aby si pozvedla sebevědomí do další přátelských zápasů.

75
    Takový výsledek si Jihlava rozhodně nezaslouží. Její předváděná hra není vůbec špatná, soupeř jí ale dává lekci z produktivity.
    73. Oliver VELICH - 3:0

73
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Třetí branka v síti Jihlavy! OLIVER VELICH si pěkně zpracoval balón a poté skrytou střelou přes obránce na bližší tyč překonává Veselého, jenž míč zaregistroval až příliš pozdě.