Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)
FK Benešov
1:3 (0:3)
AC Sparta Praha
Sobota 22.06.2019, 15:00 • U Konopiště, Benešov • Přípravný zápas

Sparta nakonec potvrdila roli favorita a zvítězila rozdílem třídy 3:1. Dva góly vsítil urostlý ghanský útočník Benjamin Tetteh, jednu branku do benešovské sítě přidal Ondřej Zahustel. Velkou měrou přispěl ke sparťanské výhře skvěle hrající Guelor Kanga, v dobrém světle se prezentoval i mladík Jan Fortelný. Ve žlutém benešovském dresu hrál výborně Michael Azillinon, který nakonec vstřelil jedinou domácí branku.

Sparta si vítězství zajistila už v prvním poločase. V 6. minutě našel Karlsson parádním centrem hlavu Tetteha, který hlavičkou pod víko skóroval. Podobná situace se opakovala o tři minuty později, tentokrát si však asistenci připsal Fortelný. Na závěr prvního poločasu ještě branku po rohu přidal Zahustel.

Ve druhém poločase Sparta hry odchodem Kangy utrpěla, jako jediná branka tak byla k vidění ta benešovská – Azillinon po dobré přihrávce od Filipa technicky překonal letenského gólmana.

Sparta několik hodin po utkání na svých webových stránkách zveřejnila zprávu, že Uroš Radakovič si v utkání s Benešovem naštěstí nepřivodil žádné vážnější zranění.

To je z naší strany pro dnešek vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (22:00:09)

90

90
    Do zakončení po centru z levé strany se nakonec dostal Turek Semih Kaya, ten ale hlavičkou trefil pouze jednoho z obránců. Sparťanské stížnosti na ruku jsou zbytečné, rozhodčí ukončuje utkání.

90
    Po faulu na Václava Dudla bude Sparta kopat zajímavý volný kop.

89
    Nicolas Rotbauer opět daleko z branky, a opět parádním zákrokem pozastavuje sparťanský brejk.

87
    Jan Fortelný se po pasu od Christiana Frýdka prosmýkl okolo dvou hráčů a nakonec málem došel do zakončení. Po dlouhé kličce do strany byl u míče nakonec ale první benešovský brankář Nicolas Rotbauer, kterého navíc rychlonohý sparťanský podhroťák fauloval.

86
    Centr z levé strany Benešova končí sražený. Středočeši budou kopat roh z levé strany.

85
    Utkání už se odehrává ve velmi pomalém tempu, oba celky už spíše jen dohrávají.

84
    Žlutou kartu dostává Kaya (AC Sparta Praha).

82
    Zajímavý benešovský útok ukončuje ofsajdové postavení, ve kterém se nacházel střelec jediné středočeské branky Michael Azillinon.

81
    Dlouhý pas za benešovskou obranu končí až v náručí dobře postaveného Rotbauera.

81
    Centr z rohu od Srdjana Plavšiče vyboxoval Nicolas Rotbauer do zámezí.

80
    Roh pro Spartu.
    78. AZILLINON - 1:3

78
    Benešov právě vstřelil branku!
    Benešovský svatostánek hřmí radostí. David Filip poslal MICHAELA AZILLINONA před osamoceného brankáře. Benešovský útočník nezaváhal a technickou střelou přeloboval sparťanského gólmana Florina Nitu!

77
    Závar před sparťanskou brankou po benešovském rohu ukončuje rozhodčí, který píská Dominika Pedra.

76
    Ani nadvakrát nedokázal Ladislav Dufek prostřelit sparťanský obranný val složený z lidských těl. Kompenzací za to mu může být fakt, že středočeši teď budou kopat rohový kop.