Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    Nedorozumění mezi chrudimskou obranou a brankářem Zimou. Toho využil LUKÁŠ HOLÍK, který hlavičkou přehodil gólmana soupeře a snížil!
    41. Ondřej KESNER - 4:1

41
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Balón si vzal na starost ONDŘEJ KESNER, který zakončoval technicky přes zeď. Míč se s pomocí tyče dostal do sítě, to byla parádní trefa chrudimského hráče!
    37. Jiří MIKER - 3:1

37
    Přestřelka pokračuje! Chrudimští to skvěle vykombinovali na levé straně, následoval centr na malé vápno. Tam byl JIŘÍ MIKER, který trefil z voleje do protipohybu brankáře Dukly!
    35. Lukáš HOLÍK - 2:1

35
    Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat! Balón propadl na pravou stranu, odkud do vápna směřoval přízemní centr. Na ten se natáhl LUKÁŠ HOLÍK, který ve skluzu snížil!
    34. Ondřej VENCL - 2:0

34
    Rozdíl ve skóre je v tuto chvíli dvoubrankový! Míč po rohovém kopu poskakoval ve vápně Dukly, poté se do něj opřel ONDŘEJ VENCL, který nenápadnou střelou k tyči překvapil Šťovíčka!
    6. Petr RYBIČKA - 1:0

6
    Na úvodní branku jsme čekali pět minut. Chrudimští zahrozili po levé straně, odkud směřoval přízemní centr do vápna. Balón si našel PETR RYBIČKA, který ve skluzu překonal Šťovíčka!

Štěpán Slovák

Branky: 6. Rybička, 34. Vencl, 37. Miker, 41. Kesner – 35. Holík, 68. Holík

Karty:   65. Tetour (DUK)

MFK Chrudim: I. poločas: Mrázek – Řezníček, Krčál, Vencl, Hlavsa – Janoušek – Dostálek, Kesner, Miker – Vašulín, Rybička
    II. poločas: Zima – Řezníček, Drahoš, Mastík – Janoušek, Langr – Hynek, Čáp, Sixta, Sulík – Ujec

FK Dukla Praha: Šťovíček – Chlumecký, Lauko, Mentberger, Kosík, Kolman, Tetour, Kovaľ, Kovernikov, Holík, Podaný
    Náhradníci: Percevski, Kozel, Ulmann, Hruška

Rozhodčí: Kvaček – Zita, Mrázek