Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
3:1 (0:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 22.06.2019, 11:00 • SCM Složiště, České Budějovice • Přípravný zápas

Utkání je u konce. Dynamo otočilo stav z poločasových 0:1 na 3:1 a porazilo Vlašim. První poločas byl kvalitnější, hosté hrozili z rychlých brejků. Po pauze už měli Jihočeši navrch a přetavili to i ve tři góly. Hezký zbytek dne. (12:42:41)

90
    89. MAREČEK - 3:1

89
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Ještě jeden gól, kterým Dynamo potvrzuje svůj triumf. Centr z pravé strany sklepl Wermke a DANIEL MAREČEK povedeným volejem jeho práci dokonal.

87
    Řezáč hledal před brankou Ledeckého a také ho našel, ale domácí kanonýr nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.

85
    Z pravé strany nečekaně vypálil Pavel Pilík a také Dynamo zachránilo břevno!

83
    Nejvýše vyskočil Pavel Novák a vysvobodil domácí od defenzivních problémů.

82
    Od rohového praporku budou rozehrávat i hosté.

80
    Po rohovém kopu hlavičkoval Talovierov a Pecháček si připsal dobrý zákrok.

78
    Řezáčův ostrý centr z pravé strany proletěl vápnem, aniž by se ho někdo dotkl. U míče však nadále černobílí.

76
    Hra už nemá ve druhém dějství takové tempo. S míčem hrají převážně domácí, ale často kazí přihrávky.

73
    Řezáč zakombinoval s Táborským, pak se ke zkušenému záložníkovi balon dostal zpět, ale svým zakončením trefil jen jednoho z obránců.

71
    Standardní situaci rozehrál Blecha, ale pokazil ji podobně jako Provod na druhé straně v prvním poločase. Trefil zeď.

69
    Ze střední vzdálenosti pálil Wermke, tentokrát prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.

67
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Janda, přichází Svoboda.

66
    To byla rána a potřetí dnes Vlašim zachránila tyč! Po rohovém kopu se balon odrazil k Petru Javorkovi, který parádní ranou trefil tyč!
    64. WERMKE - 2:1

64
    Domácí otáčí vývoj zápasu. Centr ve vápně pokryl Ledecký, udržel míč pro ROMANA WERMKEHO, který pohotovou ranou překonal Pecháčka.

63
    Martan získal míč na pravé straně a připravil zakončení pro Marečka, který ale levačkou nezasáhl cíl.

Pavel Kortus ml.

Branky: 57. Ledecký, 64. Wermke, 89. Mareček – 23. Janda (pen.)

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Křížek – Čolič, Sivok, Talovierov, Kladrubský – Čavoš, Havelka – Šplíchal, Provod, Mršič – Ayong. 2. poločas: Staněk – Řezáč, Novák, Fišl, Tolavierov – Mareček, Javorek – Martan, Táborský, Wermke – Ledecký.
    Náhradníci: Staněk – Fišl, Novák, Martan, Táborský, Wermke, Ledecký, Řezáč, Javorek, Mareček.

FC Sellier & Bellot Vlašim: 1. poločas: Řehák – Kadlec, Shabanov, Štochl, Mizerák – Pilík, Skopec, Blecha, Janda, Svoboda – Fotr. 2. poločas: Pecháček – Štětina, Shabanov, Štochl, Sečkář – Pilík, Skopec, Blecha, Plachý – Janda (67. Svoboda), Diame.
    Náhradníci: Pecháček – Vlasák, Plachý, Diame, Štětina, Badocha, Sečkář.

Rozhodčí: Lerch – Kotalík, Vrchota