Liberec – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Vítkovice – Dubnica 0:2 (kon.)
Sturm Graz – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
3:1 (2:0)
Bohemians Praha 1905
Úterý 25.06.2019, 16:00Přípravný zápas

Máme za sebou přípravné utkání, v němž Slovan Bratislava potvrdil roli favorita, když Bohemians 1905 porazil 3:1. Belasí se dostali do vedení už v šesté minutě, parádními nůžkami se prosadil Rafael Ratão. Na rozdíl dvou branek zvýšil těsně před koncem prvního poločasu Dejan Dražič po pěkné samostatné akci vedené levou stranou. Do třígólového vedení poslal úřadujícího slovenského mistra v 53. minutě svým druhým gólem v zápase Rafael Ratão, jenž převzal dlouhý nákop Holmana a tváří v tvář gólmanovi nezaváhal. Klokani se dočkali alespoň čestného úspěchu, v 84. minutě upravil hlavou na konečných 1:3 z pohledu Bohemky po centru z pravé strany Matěj Koubek. Slovan si tak v přípravě připisuje na své konto třetí výhru ze čtyř duelů, svěřenci trenéra Haška naopak prohrávají podruhé v řadě.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (18:00:38)

90

89
    Belasí kombinují na vlastní polovině, kde čekají na závěrečný hvizd rozhodčího. Ten přijde co nevidět.

88
    A právě Záviška rozjel další kontr Klokanů, přízemní centr ale našel pouze bránícího Nuna.

87
    Holman se skvěle otičil s míčem a rozehrál na levou stranu Vernonovi. Ten ještě předal Strelcovi, jenž si kličkou nepřišel na Barteka.

86
    Lehkovážná hra z posledních minut se Slovanu vymstila. Klokani si gól bezesporu zasloužili.
    84. Matěj KOUBEK - 3:1

84
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemka se nakonec dočkala alespoň čestného zásahu! Dobrý centr z pravé strany našel MATĚJE KOUBKA, jehož hlavička zapadla k levé tyči, Greif se za balónem pouze ohlédl.

83
    Po zblokované přihrávce Koubka budou mít Klokani další standartní situaci v podobě rohového kopu.

82
    Do odraženého balónu se opřel Josef Jindřišek, který byl velmi blízko prvnímu gólu Klokanů. Jeho pokus líznul břevno.

81
    Centr z pravé lajny přelětěl Keitu, k míči se ovšem dostal Vondra, jehož dělovku zblokoval na roh Guzmics.

80
    Roběhla se závěrečná desetiminutovka dnešního zápasu. O vítězi již není pochyb, Slovan vede 3:0 a v poklidu tento výsledek brání.

79
    Z druhé, tedy levé strany, pronikal Nečas, jenž následně centroval do vápna, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

78
    Co se však českému celku poměrně daří, to jsou průniky po lajně. O další takový se pokusil Záviška, osobního strážce Strelca ale nedokázal odtrhnout.

77
    Hra v posledních minutách výrazně ztratila na tempu. Belasí se už neženou tolik dopředu, Klokanům zase po celý průběh zápasu chybí klid při rozehrávce.

76
    Za obranu si pěkně sbíhal Strelec, Jan Záviška ovšem pohyb protihráče zaregistroval a hlavou poslal míč do zámezí.

75
    Na střílený centr na hranici šestnáctky si nabíhal Daniel, na poslední chvíli před střelcem odvrátil míč do bezpečí Nečas.

74
    Strelec krásně narazil Šporarovi. Domácímu útočníkovi ale v klíčové chvíli odskočil míč od nohy.