Zabrze – Karviná 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Jihlava – Prostějov 4:0 (kon.)
Sereď – L. Mikuláš 7:2 (kon.) | Jablonec – Pardubice 4:1 (kon.) | Groznyj – Dunajská Streda 5:1 (kon.)
Jagiellonia – Ružomberok 2:1 (kon.) | Trnava – Skalica 3:3 (kon.) | Raków – Třinec 3:3 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Jastrzębie – Opava 2:1 (kon.) | Győr – Trenčín 0:4 (kon.)
Slovácko – Olimpic 2:0 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Teplice 1:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
FK Dukla Praha
2:2 (1:1)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Středa 26.06.2019, 11:00 • FC Jiskra Modrá • Přípravný zápas

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:34:27)

Střely na branku: 8:3
    Střely mimo branku: 11:2
    Rohové kopy: 9:6

Je dobojováno! Dukla dvakrát vedla, ovšem o vedení pokaždé přišla a utkání končí nerozhodně. Pražané dnes měli navrch, byli nebezpečnější a vypracovali si více brankových příležitostí.

90+2
    90+2. Lukáš MATĚJKA - 2:2

90+2
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    V úplném závěru se do samostatného úniku z pravé strany dostal LUKÁŠ MATĚJKA, který překonal Radu a s největší pravděpodobností stanovil na konečných 2:2!

90+1
    Hlavní sudí přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Arma si v té první pomohla útočným faulem u postranní lajny.

90
    Ústí nad Labem rozehrávalo šestý roh. Na druhé straně přišel rychlý kontr soupeře, ovšem ani ten se Dukle příliš nevyvedl.

88
    Taktický faul fotbalisty ve žlutém dresu. Hráči Dukly se stihli vrátit zpět na svou polovinu hřiště, všichni jsou pod balónem.

87
    Pražané šli do přečíslení a mohli navýšit svůj náskok. Po přihrávce z pravé strany přišlo zakončení z malého vápna, ovšem gólman Army vyrazil reflexivním zákrokem na rohový kop!

85
    Valenta se drží za obličej. Jedna z posledních příležitostí pro Ústí na srovnání, jak Arma naloží se standardní situací?
    84. Róbert KOVAĽ - 2:1

84
    Dukla právě vstřelila branku!
    Po přízemním centru z levé strany se na zadní tyči ocitl úplně volný RÓBERT KOVAĽ, který střelou z bezprostřední blízkosti pod břevno posílá svůj tým opět do vedení!

82
    Fotbalisté ve žlutých dresech si v kombinaci pomohli s brankářem Radou. Dukla to nyní zkouší po pravé straně hřiště.

80
    Celek z hlavního města měl během krátké chvíle už druhou šanci! Holík se octil úplně sám před brankářem, ten ale dokázal vyrazit na rohový kop!

79
    Rychlý výpad Dukly po pravé straně, poté přihrávka na šestnáctku. Následné zakončení mířilo do horní tyče, Arma teď měla štěstí!

78
    Holík si na pravé straně vynutil faul. Také Pražanům se standardka vůbec nevyvedla, dění se už zase odehrává ve středu hřiště.

77
    Arma rozehrávala rohový kop, jenže z celé situace nedokázala nic vytěžit, brankář Rada bude odkopávat od branky.

75
    Středem si to namířil González, který se na nějakých sedmnácti metrech pokoušel o zakončení. Jeho střela mířila vysoko nad branku!

Štěpán Slovák

Branky: 11. Douděra, 84. Kovaľ – 33. Miskovič, 90+2. Matějka

FK Dukla Praha: Rada – Kozma, Piroch (C), Dancák (8. Chlumecký) – Doumbia, Souček (60. González), Tetour, González (46. Jakab) – Douděra (46. Kovaľ), Hadaščok (46. Preisler), Holík
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: I. poločas: Plachý – Strada, Vlček, Pimpara, Jakubov – Valenta, Miskovič, Písačka – Richter – Drame, Bassey
    II. poločas: Plachý – Strada, Písačka (67. Bechyně), Brak, Jirkovský – Valenta, Miskovič (77. Mužík), Richter (67. Kolařík, 82. Jakš) – Krátký, Matějka, Prošek