New England – Philadelphia 1:1 (kon.) | Toronto – Atlanta United 3:2 (kon.) | DC United – Orlando City 1:0 (kon.)
Montreal – Portland 2:1 (kon.) | Dallas – Vancouver 2:2 (kon.) | San Jose – Houston 2:0 (kon.)
New England Revolution
1:1 (1:0)
Philadelphia Union
Čtvrtek 27.06.2019, 01:00 • Gillette Stadium • Americká MLS

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:03:25)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:19.

Je konec. Tento zápas nakonec skončil remízou 1:1, což je asi spravedlivý výsledek. První poločas patřil domácím, když se ve 31. minutě prosadil Bye. Ve druhé půli ovšem měla Philadelphia obrovský tlak a nakonec v 84. minutě srovnal Przybylko.

90+3

90+2
    Následně se sice dostali k míči hosté, ovšem ti se dopustili jen faulu.

90+1
    Domácí získali autové vhazování na své polovině.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

88
    Posléze se sice dopředu dostal New England, ale nebylo z toho nic vážnějšího.

87
    Střídání v týmu New England Revolution: ze hřiště odchází Zahibo, přichází Fagundez.

86
    Hosté ovšem chtějí z tohoto zápasu více a získali rohový kop.
    84. Kacper PRZYBYLKO - 1:1

84
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Hosté se přece jenom dočkávají srovnávací branky na 1:1! Picault předvedl skvělé zrychlení a dostal se tak dovnitř vápna, kde poslal míč před bránu a tam si jej srazil domácí obránce směrem do vlastní branky, kde ještě stačil míč tečovat KACPER PRZYBYLKO a gól tak patří jemu. Asistence: Fafa Picault.

82
    Domácí přišli o míč, jelikož se dopustili faulu.

80
    Je před námi poslední desetiminutovka a New England stále hájí těsně vedení 1:0.

79
    Hosté to zkusili po levé straně, ovšem je z toho opět jen ofsajd, ve kterém se ocitl útočník Philadelphie.