New England – Philadelphia 1:1 (kon.) | Toronto – Atlanta United 3:2 (kon.) | DC United – Orlando City 1:0 (kon.)
Montreal – Portland 2:1 (kon.) | Dallas – Vancouver 2:2 (kon.) | San Jose – Houston 2:0 (kon.)
FC Dallas
2:2 (0:0)
Vancouver Whitecaps FC
Čtvrtek 27.06.2019, 03:05 • Toyota Stadium, Frisco - Texas • Americká MLS

Zápas končí remízou 2:2, se kterou budou mnohem spokojenější hosté z Vancouveru! Ti totiž dokázali v závěru dotáhnout dvougólové manko. Góly dnes padaly až ve druhém poločase. Domácí do něj výborně vstoupili a rychle se ujali vedení 2:0. V 55. minutě se nejprve prosadil po výtečně sehraném kontru Jesus Ferreira a o čtyři minuty později se radoval také Ryan Hollingshead. Hráči Dallasu pak měli z protiútoků i další šance, ale třetí gól nepřidali a teď toho asi litují. V 81. minutě totiž vrátil Whitecaps do hry střelou do šibenice Yordy Reyna a ve čtvrté minutě nastavení pak srovnal další parádní ranou střídající Lucas Venuto. (05:12:53)

90+8

90+7
    Tak ještě žlutá karta pro Aliho Adnana. Ten totiž nechtěl odejít za postranní čáru, kam ho rozhodčí po ošetření vykazoval.

90+7
    Ali Adnan je v pořádku. Z celé situace rezultuje roh Dallasu.

90+6
    Domácí se ještě snažili rozhodnout. Na zadní tyči chtěl hlavičkovat Badji, ale srazil se hlavou s Alim Adnanem. Ten dopadl hůře a bude muset být ošetřen.

90+4
    Venuto ještě vyfasoval žlutou kartu za oslavu gólu. Svlékl si totiž dres.
    90+4. Lucas VENUTO - 2:2

90+4
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají! Postaral se o to LUCAS VENUTO, který vypálil z nějakých 23 metrů a jeho bomba zapadla k pravé tyči z pohledu brankáře Gonzaleze.

90+3
    Nyní se dostávají k balónu hosté, kteří budou na vlastní polovině vhazovat.

90+2
    Domácí drží míč na útočné polovin a šetří cenný čas.

90+1
    A je tu, co jsem avizoval. Sudí Petrescu přidá šest minut!

90+1
    Střídání v týmu FC Dallas: ze hřiště odchází Paxton Pomykal, přichází Jacori Hayes.

89
    A Pomykal je ošetřován. Závěr zápasu je hodně kouskován. Dá se očekávat, že sudí pár minut nastaví.

88
    Pomykal byl ve středu hřiště nabrán na vidle Brettem Levisem. Domácí dostali výhodu, ale rozhodčí se po přerušení hry k tomuto zákroku vrátil a potrestal Levise žlutou kartou.

87
    Bressan se už vrátil na hrací plochu. Domácí mají případně k dispozici ještě dvě střídání.

86
    Zřejmě křeče postihly domácího Bressana. Tomu v první chvíli pomáhal i hostující Ali Adnan, teď už je brazilský fotbalista v péči fyzioterapeuta.

85
    Žlutou kartu vyfasoval další mladík v sestavě Dallasu Edwin Cerrillo. Tomu je teprve osmnáct let.

83
    Hosté určitě ještě vycítili šanci a budou se snažit o závěrečný nápor. Bod už není tak vzdálený, jak to vypadalo ještě před několika minutami.
    81. Yordy REYNA - 2:1

Martin Augustin

Branky: 55. Ferreira (Barrios), 59. Hollingshead (Servania) – 81. Reyna (Venuto), 90+4. Venuto (Rose)

Karty:   44. Ziegler (DLL), 45+3. Hedges (DLL), 85. Cerrillo (DLL) – 41. Rose (VWC), 88. Levis (VWC), 90+4. Venuto (VWC), 90+7. Ali Adnan (VWC)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:6.
    FC Dallas: Gonzalez – Bressan, Hedges, Ziegler, Hollingshead – Cerrillo, Servania – Barrios (76. Mosquera), Pomykal (90+1 Hayes), Badji – Ferreira.
    Náhradníci: Maurer – Mosquera, Reynolds, Montgomery, Pepi, Aránguiz, Hayes.

Vancouver Whitecaps FC: MacMath – Sutter (75. Nerwinski), McDonough (46. Venuto), Rose, Godoy, Ali Adnan – Felipe Martins (75. Levis), Erice, Hwang – Montero, Reyna.
    Náhradníci: Melvin – Baldisimo, Nerwinski, Venuto, Victor, Levis, Bair.

Rozhodčí: Petrescu – Facchini, Mariscal