Olomouc – Pardubice 2:1 (kon.) | FC Košice – Michalovce 3:1 (kon.) | Karviná – Vítkovice 4:0 (kon.)
Teplice – Sokolov 5:0 (kon.) | Raków – Opava 1:0 (kon.) | Brno – Jihlava 5:2 (kon.)
Samara – Ostrava 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Prostějov – Třinec 2:2 (kon.)
Žižkov – Táborsko 3:0 (kon.) | Karviná – Poprad 0:1 (kon.) | Vladislav – Jihlava 1:8 (kon.)
Kluž – Sparta 1:0 (kon.) | Rapid – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Amstetten 2:2 (kon.)
Olomouc – Trnava 1:2 (kon.) | Maribor – Slovácko 0:1 (kon.)
1. SK Prostějov
2:2 (2:1)
FK Třinec
Sobota 29.06.2019, 14:00Přípravný zápas

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:01:11)

Je konec! Prostějov s Třincem nakonec remizoval 2:2. Slezský celek se sice dostal do vedení, ale Prostějov dokázal srovnat brankou Jana Koudelky! Ještě před přestávkou navíc poslal domácí tým do vedení z pokutového kopu Jakub Rolinc! Třinec však po změně stran zlepšil svůj výkop a dočkal se vyrovnání. Slezané mohli dokonce zvítězit, ale deset minut před koncem nastřelili jen tyč.

90

89
    Ani z další akce se fotbalisté Třince nedočkali zakončení! Průniková pobídka mezi stopery Prostějova totiž prolétla do zámezí.

88
    Útočník Prostějova se hlavou snažil prodloužit míč za sebe, kam spěchal jeden z jeho spoluhráčů. Zadáci Třince se ale stačili vrátit.

86
    Třinec mohl rozhodnout o výhře v dnešním souboji! Zakončení zpoza velkého vápna však skončilo jen na tyči!

85
    Do konce dnešního souboje už zbývá posledních pár minut. Prostějov se nyní hecuje a snaží se strhnout vítězství na svou stranu.

83
    Třinec podnikl výpad do otevřené obrany Prostějova vedený po pravém křídle. Prudký centr však skončil na holeni hned prvního obránce.

81
    Také Třinec nyní zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde se hráč v červeném dokonce probil do zakončení, ale hlavou minul branku.

79
    Třinec se po delší době dostal do útoku. Hráči v červeném kombinovali na hranici šestnáctky, ale důrazní obránci je vytlačili mimo střeleckou pozici.

77
    Prostějov zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde ve vzdušném prostoru opět kraloval stoper Třince.

75
    Zadáci Třince nyní měli plné nohy práce. Do velkého vápna totiž přiletěly hned dva nebezpečné centry, ale stopeři v červeném si dokázali poradit.

73
    Prostějov vyrazil do rychlého protiútoku. Jeden z fotbalistů se však nechal vytlačil na pravou stranu a jeho centr soupeř zastavil.

71
    Třinec si znovu snaží vytvořit tlak. Prostějov se musí bránit a jeden z domácích hráčů si opět musel pomoci nedovoleným zákrokem.

69
    Třinec zahrával přímý kop na polovině Prostějova. Centrovaný míč se snesl na značku pokutového kopu, jenže tam nebyl nikdo v červeném.

67
    Rozhodčí i ve druhém poločase odpískal přestávku, během které se hráči mohou občerstvit.

66
    Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Prostějova se drží za tříslo a zůstává ležet na trávníku. Uvidíme, zda bude nadále pokračovat.

65
    Až nyní se Prostějov dostal do zakončení. Skákavá střela zpoza pokutového území nejprve mířila mezi tři tyče, nicméně míč nakonec prosvištěl mimo.

63
    Prostějov zkoušel překvapit soupeře prudkou přihrávkou na střed hřiště, jenže stopeři Třince nedávají útočníkům Prostějova prostor.